x

Kare Kına Yastığı – 35x35 cm

375,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Gelinlerin düğün öncesi gerçekleştirdiği pek çok etkinliği ve ritüeli vardır. Kına gecesi de bu etkinliklerin en önemlilerinden biridir. Kına gecesinin organizasyonunda birçok dekoratif eşyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kına yastığı da bu dekoratif eşyalar içerisinde göze çarpan bir öğedir. İtinalı bir şekilde süslenen gelin tahtınıza yerleştirilen bu yastıkla güzel bir dekor oluşturmanız mümkün.

Ürünümüz nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilir. Üzerine nakış ipliğiyle gelinin ismi işlenir. Bunun yanı sıra kumaş ve nakış ipliği rengi alternatiflerinden dilediğinizi seçerek size özel bir yastık oluşturabilirsiniz. Kına yastığı modelleri genellikle isme özel olmakla birlikte, özelleştirilebilir olması nedeniyle tercih edilir. Kına gecenizin dekoruna ve hâkim rengine uyum sağlayacak renkleri sipariş sırasında seçebilirsiniz.

Kına gecesi malzemeleri içerisinde yer alan pek çok malzeme gibi kına yastığı da saten kumaştan üretilmektedir. Üzerindeki nakış, yıkamaya dayanıklı nakış iplikleriyle işlenmektedir. Böylece çok uzun yıllar boyunca evinizde dekoratif yastık olarak kullanabilir veya kına gecenizin anısına saklayabilirsiniz. Kare yastığın boyutları 35x35 cm’dir. Yastık aynı zamanda kına gecesinde takı takılacaksa takı yastığı olarak da işlev görür.

NadirHediye’de ihtiyacınız olan tüm hediyeler ve aksesuarlar hızlı kargo çözümleriyle en kısa sürede kapınızda.

Kare Kına Yastığı – 35x35 cm Hakkında Bilgiler


 • Saten kumaştan üretilmiştir.
 • 35 cm x 35 cm ölçülerindedir.
 • Dolgu malzemesi olarak boncuk elyaf kullanılmıştır.
 • Yastığın etrafında şerit kordon ve sağ üst ve sol üst kenarında püskül kullanılmıştır.
 • Yastık nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Nakış için kullanılan iplikler kaliteli nakış iplikleridir.
 • Yastığı kişiye özel hale getirebilmemiz için saten kumaş rengini ve nakış ipliği rengini seçmeniz ve işlenmesini istediğiniz metni ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
 • Yastık, poplin kumaştan üretilen ve içine boncuk elyaf doldurulan iç kısım ve saten kumaştan üretilen ve üzerine nakış işlenen dış kısım olmak üzere iki parçadan oluşur. Dış kısım makinede veya elde yıkanabilir.
 • Lütfen maksimum 30°C’de benzer renklerle birlikte yıkayın.
 • Yastığın etrafındaki şerit kordon yapıştırılmıştır. Yıkama esnasında zarar görmemesi için lütfen ayrı bir şekilde elde yıkayın.
 • Düşük ısıda, nakışlı yüzeyin tersinden ya da nakışlı yüzeyin üzerine ince bir bez koyarak ütüleyin.
 • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.