x

Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kapı Tutucu

119,90 TL
Renk Seçimi
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

İnadına kapanan kapılarınız mı var? Bırakın Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kapı Tutucu tüm cazibesini kullansın ve rüzgarın sebep olduğu sinir bozucu kapı çarpmalarına bir son versin!

Sıcak bir yaz gecesi... Henüz esmeye başlayan rüzgarın cereyan yaparak evinizi serinletmesi için evin tüm kapı ve camlarını açarak kanepenize uzandınız ve televizyon seyrediyorsunuz. Filmin en heyecanlı yerinde kulakları sağır edici bir sesle yerinizden sıçrıyorsunuz! O ses de neydi? Saniyeler içinde aklınızdan bir sürü olasılık geçiyor... Bir yerlerde bir patlama mı oldu? Yoksa eve hırsız mı girdi? Sakin olun, sadece kapı çarptı!

Aklımızı başımızdan alan ve elimizin ayağımızın titremesine neden olan kapı çarpmalarının önüne geçmek için çoğumuz ya kapıların altına kağıt sıkıştırırız ya da önüne bir eşya koyarız. Ancak aldığımız bu gibi tedbirler doğal olarak pek de şık durmaz. Eğer ev dekorasyonuna ilgi duyan, ince düşünen ve detaylara önem veren birisi iseniz, stiletto tasarımına sahip Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kapı Tutucu sizin için biçilmiş kaftan! Evinizin dekorasyonunda kullandığınız renklere bağlı olarak kırmızı ve siyah renk alternatiflerinden dilediğinizi seçebilir, modaya olan tutkunuzu evinizin dekorasyonuna da yansıtabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Şeklinde Kapı Tutucu Hakkında Bilgiler

  • Ürün, Amerika menşeli Fred markasının orijinal ürünüdür.
  • Yaklaşık olarak 20 cm genişliğe ve topuk kısmında 13 cm yüksekliğe sahiptir.
  • Şık bir büzgülü kese içerisinde gelir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.