x

Süper Anne Mutfak Önlüğü

110,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Annelerimiz bizim tabii ki süper kahramanlarımız. Süper kahramanların popüler olduğu şu günlerde annemiz de bu kahramanların arasında yerini almalıdır. Süper kahramanların en bilindik ortak özelliği hepsinin birbirinden farklı kostümlerinin olmasıdır. O halde bizim süper kahramanımızın kostümü ne olmalı? Tabii ki, Süper Anne Mutfak Önlüğü...

Süper kahraman annelerimiz dünyanın en kutsal görevini üstlenirler, annelik. Anneler daha biz dünyaya gözlerimizi açmadan sevgi ve merhamet dolu yürekleriyle bizi sarmaya, korumaya ve beslemeye başlarlar. Ne kadar büyüyüp yetişkin yaşlarımıza gelsek de onlar için hiç büyümeyiz, her zaman onların koruması ve denetimi altında oluruz. Hayatlarının sonuna kadar bizi destekleyen annelerimiz sürekli bizim için en iyisini ve en güzelini ister ve bu isteğinin gerçekleşmesi için de elinden geleni yaparlar.

Anneler bütün bu saydıklarımızı herhangi bir karşılık beklemeden yaparlar. Ancak bununla beraber bazı özel gün ve anlarda onları hatırlamamız veya onları ne kadar çok sevdiğimizi onlara hatırlatmamız bir anda dünyanın en mutlu insanı olmalarını sağlar. Siz de annenizi hak ettiği şekilde bir süper kahraman gibi hissettirmek istiyorsanız, ona Süper Anne Mutfak Önlüğü hediye edebilirsiniz. Annenizin süper kahramanınız olduğunu bilmesi onu gururlandıracaktır.

Süper Anne Mutfak Önlüğü Hakkında Bilgiler

  • %100 pamuktan üretilmiştir.
  • 1. sınıf penye kumaş kullanılarak özel işçilik ile hazırlanmıştır.
  • Üzerinde yer alan desen baskıdır.
  • Lacivert renktir.
  • Ürün hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.