x

Evin Reisi Mutfak Önlüğü

125,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Evin Reisi Mutfak Önlüğü ile hem annenizi mutfağın kraliçesi gibi hissettirebilir hem de annenizin ev içerisinde girdiği tatlı mücadelesinde ona destek olabilirsiniz. "Evin reisi kimdir?" diye bir soru sorulduğunda, "evin reisi erkektir" diye bir cevabın daha çok çıkacağı muhakkak. Dışarıdan durum böyle gözükse de işin içine girip daha detaylı bir gözlem yaptığımızda evin gizli reisinin aslında anne olduğunun anlaşılacağı bir çok evlilik ortaya çıkacaktır. Bazı ailelerde evin reisinin kim olduğu konusu eğlenceli bir iktidar mücadelesi şeklinde yaşanmaktadır. Dışarıdan izlemesi çocuklar için bir hayli keyifli olan bu mücadele bazen babanın bazen ise annenin bir adım önde götürdüğü tatlı bir yarış olarak devam eder, gider.

Annenize, evin reisinin kim olduğunu ispatlama konusunda girdiği bu tatlı rekabette destek çıkabilirsiniz. Annenize çıkacağınız bu destekle beraber hem babanızın çatık kaşlarının üzerinize çevrilmesine sebep olabilir hem de bu destek sonrası mutfakta anneniz tarafından mükafatlandırılabilirsiniz. Zor bir durum olacağının farkındayız, ancak işin ucunda annenizin mutfakta size özel hazırlayacağı nefis yemekler olduğunu düşünürsek buna değecektir.

"Annem için ne hediye alabilirim?" diye düşünüyorsanız, sorunuzun cevabı bu mutfak önlüğü olabilir. Annenizin gün içerisinde belki de en çok vakit geçirdiği yer olan mutfakta çok işine yarayacak olan bu önlük, her yemek hazırlayışında annenize sizi hatırlatabilir.

Evin Reisi Mutfak Önlüğü Hakkında Bilgiler

  • %100 pamuktan imal edilmiştir.
  • İmalatta 1. sınıf penye kumaş kullanılmıştır. Yumuşak bir tutumu vardır.
  • Üzerinde yer alan desen baskıdır.
  • Beyaz renktir.
  • Ürün hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.