x

Nakışlı Tulum Bebek Hediyesi - Bıyıklı Tulum

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bıyıklı yeni doğan tulum seti, erkek bebekler için tasarlamış olan ve üzerinde çok şirin bir bıyık deseni bulunan isme özel bebek hediyesi seçeneklerinden birisidir. Erkek bebeğe oldukça sevimli bir şekilde vurgu yapan bu bebek tulumu babaları çok mutlu edecektir. "Daddy's Little Man!" yani "Babasının Küçük Erkeği" sözü babayı oldukça gururlandıracaktır.

Her baba kız evlat sahibi olmak ister. Kız evlatlar babalarına, babalar da kız evlatlarına çok düşkündür. Babalar kız evlatlarının yanı sıra bir erkek evlada sahip olmayı da arzularlar. Çünkü unutulmamalıdır ki; her erkeğin içinde henüz büyümemiş bir çocuk vardır. Babalar içindeki bu büyümeyen çocuğun da etkisiyle erkek çocuklarına futbol öğretmek, onlarla top oynamak, balık tutmak ve kamp yapmak isterler. Bu aktivitelerin sayısını artırmak mümkündür. Eğer sizin de içindeki çocuk henüz büyümemiş bir erkek arkadaşınız varsa ve bu arkadaşınız yakında bir erkek çocuk babası olmuş veya olacak ise, bu isimli bebek tulum hediye olarak ona verebileceğiniz en ideal armağan olabilir.

İster iş arkadaşınız ister eski bir okul arkadaşınız olsun, maskulenliğin ön plana çıktığı bu isimli tulum ürününün onu fazlasıyla gururlandıracağına emin olabilirsiniz.

Üzerinde bulunan "Daddy's Little Man!" (Babasının Küçük Erkeği) yazısının hemen altında bir bıyık figürünün ve onun da altında bebeğinizin isminin yer aldığı tulum takımı ile bebeğiniz bir hayli dikkat çekici olacaktır.

Farklı modellerde isimli bebek tulumu modelleri için linki tıklayabilirsiniz. Bebek tulumlarına alternatif olarak isim yazılı altın yastığı ve isme özel bebek battaniyesi modellerimiz de ilginizi çekebilir. Dilerseniz bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Nakışlı Tulum Bebek Hediyesi - Bıyıklı Bebek Tulum Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.