x

Düğün Hediyeliği Makrome Anahtarlık

Yaz ayları düğün için en uygun zamandır diyebiliriz. Bahar aylarında da düğünler gerçekleşse dahi, en yoğun düğün eğlencelerinin gerçekleştiği mevsimin yaz olduğu bir gerçektir. Yaz aylarında hava durumunun böyle bir organizasyon için müsait olması, okulların tatil olması ve izinlerin yoğun kullanımı düğün için en uygun koşulları oluşturur. Tabii ki öncelikle dikkat edilmesi gereken husus davetinize katılan misafirlerinizin rahat etmesi ve eğlencenin tadını çıkarması olduğu için, akşam saatlerindeki serin hava en iyi tercih olacaktır. Evlenecek olan çiftlerin yaklaşımlarına baktığımızda, klasik olarak bildiğimiz düğün hediyeliği ve daha da önemlisi salon düğünlerinin yerine, artık daha içten ve daha samimi düğün organizasyonlarını tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Resmiyetten uzak ve eğlencenin ön planda olduğu düğün organizasyonlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu samimiyet ve farklı yaklaşım, düğün alanı süslemelerinde de kişiselleştirilmiş detayların kullanımının sayısını da fazlalaştırmıştır.

Düğün alanlarının süslenmesi konusunda birçok alternatif bulunmaktadır. İrili ufaklı rengârenk balonlarla süslenmiş düğün alanlarıyla beraber, romantik bir konsepti yakalamak için ışıklı tavan süslemeleri ve ışıl ışıl gelin yolları hala popülerdir. Ancak aynı zamanda düğün organizasyonlarında kişiselleştirilmiş tasarımlar da bir hayli ilgi görmektedir.

İsme Özel Dekorasyonlarla Daha Samimi Düğünler

İsme özel dekorasyonlarda monogramlar ön plana çıkmaktadır. Gelin ve damat adaylarının istediği gibi tasarlanan monogramlar;

  • peçete,
  • runner,
  • pasta üzerinde süs


gibi düğünün birçok yerinde kullanılır. Kişiye özel olarak hazırlanan makrome anahtarlık ürünleri de son dönemde düğünlerde tercih edilen hediyeliklerden birisidir.

Yılın Renginin Düğüne Yansıması

Her yıl açıklanan yılın renginin düğünlere yansımaması düşünülemez. Yılın renginin düğün organizasyonunda kullanılan kadeh, şamdan, masa örtüsü, nedime kıyafetleri ve gelin çiçeği gibi birçok detaya yansıdığını görebiliriz. Renk alternatifleriyle beğeninize sunulan makrome anahtarlık ürünlerini dilerseniz yılın rengine uygun olarak da hazırlatabilirsiniz.

Düğün Hediyelikleri Arasında Yeni Trend Makrome Anahtarlık

Evlenen çiftlerin klasik düğünlerden uzaklaşıp daha eğlenceli ve içten düğünler organize etmesi düğün hediyeliği tercihlerinde de gözlemlenir. Tıpkı her bir detayda olduğu gibi… Farklı düğün hediyelikleri ile ilgilenen çiftler için makrome anahtarlık çok güzel bir alternatiftir.

Nikah şekerleri, kıyılan nikahın ya da yapılan düğünün bir hatırası olarak misafirlere dağıtılır. Makrome anahtarlık hatıra hediyeliği olmasının yanında, kullanıma da uygun bir hediyeliktir. Hediyeliği alan misafirleriniz bu anahtarlığı hayatının bir parçası yapabilir. Bu da size misafirlerinize hoş bir jest yapma imkânı verir.

Renk alternatifleriyle göze hitap eden bu ürünler çok renkli olarak sipariş verilebilir. Renk konusunda kararsız kalmanız halinde ya da düğününüzde renkli bir konsept kullandıysanız belli adette tüm renklerden sipariş verebilirsiniz.

Makrome anahtarlık tek tek elle örülmektedir. Elle örülme hediyeliğinizi daha da özel hale getirmektedir. Görsel olarak insan üzerinde olumlu duygular uyandıran makrome örgüsü misafirlerinizi de etkileyecektir. Tercihinizi makrome hediyelik olarak belirlemeniz halinde, ürünler şık bir isim kartıyla beraber sunuma hazır bir şekilde gönderilmektedir. İsim kartı üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz gibi, tasarımı ile ilgili de bir çalışma yapılabilir.

NadirHediye olarak nikah şekeri trendlerini yakından takip ediyoruz. Sizlere farklı, özel ve sıra dışı modeller sunarak misafirleriniz üzerinde etki bırakmanızı sağlıyoruz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.