x

Bozuk Para ve Anahtar Tabağı

115,00 TL
Renk Seçimi
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Bozuk Para ve Anahtar Tabağı ne işe yarar diye düşünebilirsiniz. İşten, okuldan veya alışverişten evinize geldiğinizi hayal edin. Şimdi de cebinizdeki bozuk paraları ve evinizin ve arabanızın anahtarını düşünün. Eve girdiğinizde bu saydıklarımızı nereye bırakıyorsunuz? Muhtemelen cebinizden çıkarıp evin herhangi bir yerine bırakıyorsunuz. Alelade bir yere bıraktığınız bozuk para ve anahtar gibi eşyalar evinizde dağınıklığa sebep olur. Dahası, tekrar ihtiyaç duyduğunuzda özellikle anahtarlarınızı bulmanız bir hayli zaman alabilir.

İşte bu noktada bu tabak size yardımcı olabilir. Büyük bir anahtar şeklinde tasarlanmıştır ve eşyalarınızı koyacağınız bölümü paslanmaz çelikten ve geri kalan bölümleri kauçuktan üretilmiştir. Evinizde dağınık bir görüntüye neden olması muhtemel eşyalarınızın derli toplu ve bir arada durmasını sağlar. Tüm bunlara ek olarak, söz konusu eşyalarınızın kaybolma riskini de ortadan kaldırır. Çünkü bu küçük eşyaların yeri artık bu tabağın içi olacaktır. Şık tasarımı sayesinde evinizin dekorasyonuna da katkıda bulunur ve evinize hoş bir hava katar. Evinizin giriş bölümündeki vestiyerin üzerinde veya salonunuzdaki masanın üzerinde durabilir ve böylece sizin için oldukça kullanışlı olabilir.

Kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren anahtar ve cebinizdeki bozuk paraların değişmez adresi halinde gelecek olan bu tabağın hayatınıza kattığı düzeni görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Bozuk Para ve Anahtar Tabağı Hakkında Bilgiler

  • Ürün boyutları 23 cm x 13 cm x 4 cm'dir.
  • Kutu boyutları 24 cm x 14 cm x 5 cm'dir.
  • Paslanmaz çelik ve kauçuk malzemeden üretilmiştir.
  • 235 gr ağırlığa sahiptir.
  • Siyah ve Soğuk Gri olmak üzere 2 renk alternatifi vardır.
  • Oyuncak değildir.
  • j-me markasının orijinal ürünüdür ve Jamie & Mark kardeşler tarafından tasarlanmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.