x

Ayıcıklı Bebek Tulumu

350,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Bebek tulumlarının vazgeçilmez figürü olan ayıcık desenimizi nakışla işliyoruz. Ayıcıklı bebek ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Ayıcıklı bebek tulumlarına isim ekleyerek, bebeğinize özel bir kıyafet sunuyoruz. Ayıcıklı ve isim işlemeli ürünlerimizle 3 parçada muhteşem bir set hazırladık. Bebeğinize ya da hediye olarak alacağınız tulumlarımız kaliteli, esnek ve terletmeyen yapısıyla özenle üretilmiştir.

Ayıcıklı Bebek Tulumu Özellikleri


Oldukça güzel ayıcıklı bebek tulumu ürünü istediğiniz iplik rengine uygun olarak işlenir. Nakış işleme dayanıklı, uzun ömürlü ve tahriş yapmayan bir işleme türüdür. Bu nedenle bebeğiniz için isteyeceğiniz tulumlarımızın belirgin noktalarında özenle işlenen ayıcık figürleri farklı bir hava katacak.

Ayıcıklı Bebek Tulumu Kaç Parçadan Oluşuyor?


Bebek setleri ve yeni doğan ürünleri için olmazsa olmaz parçalar; tulum, bere ve eldivendir. Özellikli olan bu üründe kullanılan işlemeler; yerinde, kullanışlı ve estetik görünüme sahip bir duruşla işlenmiştir. Belirgin ayıcık figürü altında yer alan bebeğinizin ismi ile kişisel bir görünüme kavuşur.

Ayıcıklı bebek tulumu parçaları;

  • Ayıcıklı ve isim işlemeli bebek tulumu
  • Eldiven
  • İsim işlemeli bere

Tüm parçaların önemli bölümlerine uyguladığımız ayıcıklı bebek tulumu işlemelerimiz, bebeğinizin cildini rahatsız etmez. %100 pamuklu penye kumaş ile bebeğiniz her zaman keyifli olacak.

Ayıcıklı Bebek Tulumunda Neden Nakış İşlemesi?


Nakış işlemesinin hatıra içeren birçok üründe kullanıldığı bilinmektedir. Geleneksel kültürlerimiz arasında olan nakış, uzun yıllar saklanabilen bir işleme türüdür. Baskıların zamanla ve yıkama sonucu bozulması, en değerli varlığınıza ait bir hatıra bırakmasını engelliyor. Anneler için bebeğin ilkleri oldukça önemlidir. İlk kıyafet, ilk adım, ilk konuşma gibi birçok an önemlidir.

Ayıcıklı Bebek Tulumunda Nakış Hangi Bölümde Olur?


Ayıcıklı bebek tulumlarımızda kullandığımız nakış işlemelerimiz tulumların arka sırt kısmında, ön kısımda göğüs bölümünde ve şirin mi şirin beresinde yer alıyor. En sevilen hayvanlar arasında olan ayı oyuncakların, kıyafetlerin ve çocuk ürünlerinin vazgeçilmezidir. Biz de sizlere bu en şirin figürü ayıcıklı bebek tulumu ile bebeğinizin ismine özel olarak sunuyor, nakışla işleyerek bebeğinizin kısa süre kullanacağı tulumunu saklamanızı sağlıyoruz.

Ayıcıklı Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün; tulum, eldiven ve bere olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • Yerli üretimdir ve %100 pamuklu penye kumaştan imal edilmiştir. Üretimde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez. Çıtçıtları antialerjiktir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Makinede veya elde yıkamaya uygundur. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C’de yıkamanız önerilir. Ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
  • Kullanılan süslemeleri hasar görmemeleri için tulum setinden ayrı bir şekilde elde yıkamanız önerilir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.