x

Tatlı Yeni Doğan Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm

355,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evinize güneş gibi doğan yeni bebeğinizin bebek görmesinde iyi bir dekorasyon fikrine mi ihtiyacınız var? Bebeğinizin doğumunda ve görülmesinde evin teması büyük önem taşır. Bunun ilk başlangıcından birisi de bebek kapı süsü olmaktadır. Bebek odası kapı süsü özellikle bebek görmelerinde hastanelerde ve evlerde son yıllarda sıklıkla kullanılan şirin bir üründür. Ürün özellikle kasnaklı olması nedeniyle de oldukça geleneksel durmaktadır. Kanaviçe kapı süsü kasnaklı yapısı sayesinde kapı üzerinde oldukça şık durmaktadır. İsme özel bebek kapı süsü siparişinizi vererek bebek ziyaretinize gelen misafirlerinizi ilk andan etkileyebilirsiniz.

Hastane odası kapı süsü özellikle hastane odalarının kapılarına asılarak yeni bebeği tebrik için gelenlere iyi bir sürpriz olur. Yeni doğan bebek kapı süsü odanın havasıyla uyumlu hale getirildiğinde daha da etkili olmaktadır. İsimli bebek kapı süsü kişiye özel olarak hazırlanarak anne ve babaya hızlı bir şekilde gönderilir. Üzerine bebeğin ismi istenilen nakış ipliğinin renginde ve kumaş renginde yazılmaktadır. Sitemiz üzerinden alternatif kumaş ve nakış ipliği renklerinden dilediğinizi seçebilir ve kapı süsü olarak sipariş verebilirsiniz.

Bebek kapı süsü modelleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünler elbette bol görselli ve şirin kapı süsleridir. Kişiye özel kapı süsleri kordon ve inci gibi malzemelerle süslenmiştir. NadirHediye olarak en iyi hediye seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Tatlı Yeni Doğan Kapı Süsü – Ahşap Kasnak 26 cm Hakkında Bilgiler


  • Üründe kullanılan kumaş duck bezi kumaştır ve kasnak ahşap malzemeden üretilmiştir.
  • Kasnak 26 cm çapındadır.
  • Kasnağın etrafında ürün modeline bağlı olarak şerit inci veya kordon kullanılmıştır.
  • Kuyruk süslemesinde ürüne bağlı olarak şerit inci, kurdele, ponpon, kordon vb. malzemeler kullanılmıştır.
  • Ürün nakış yöntemiyle kişiye özel hale getirilmektedir. Kullanılan nakış iplikleri kaliteli nakış iplikleridir ve herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez.
  • Ürünü kişiye özel hale getirebilmemiz için işlenmesini istediğiniz ismi ilgili alana yazmanız gerekmektedir.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.