x
Nikah Hediyesi Fikirleri
12.10.2020

Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Davetlilerinize isminize özel hediyelikler vermek bu özel gününüzü akıllarda kalıcı hale getirecektir. Hoş bir hatıra olacak ve töreninize davet ettiğiniz ve davetinizi kırmayıp gelen misafirleri önemsediğiniz anlamına da gelecektir. O günün verdiği telaş ile tüm misafirlerle ilgilenmek mümkün olmuyor ama onlar için satın aldığınız bu hediyelikler onlarla ilgilenemeseniz de geldiklerine teşekkür etmek için verebileceğiniz bir hediye olacaktır.

Nikah hediye fikirleri verirken hediyenin maddi değerinden çok konuklarınızın yüzünü güldürecek, onları değerli hissettirecek hediyeler olması elbette bizler için çok önemliydi. Sizin de böyle bir düşünce ile hareket ettiğinize inanarak bu nikah hediye fikirleri başlıklı yazımızı yazıyoruz.

Hasırlı Şık Lavanta Kesesi

Hasır kadınlar için sade ve güzel görünümü ile ilgilerini çeken bir kumaş oluyor. O yüzden siz de davetlilerinizin evlerinin en özel yerinde sizin hediye ettiğiniz hasırlı şık lavanta kesesini görmelerini istiyorsanız, bu hediyeliği seçebilirsiniz. Dekorasyon olarak da sevenlerinizin kullanabileceği bir ürün olan hasırlı şık lavanta kesesi hem güvenilir hem de bütçeye uygun olarak hediye edebileceğiniz nikah hediye fikirleri olarak tercih edilebilecek bir üründür. Ürünü istediğiniz süsleme rengi ile ve isminize özel olarak da satın alabiliyorsunuz. Ufak bir tavsiye! İsimlerinizi doğru yazdığınızdan emin olun çünkü firmanın hatası olmadığı sürece iade yapılmamaktadır.

Nikah Hediyelik Lavanta Şişesi

Magnetli Lavanta Kesesi

Nikah törenlerinde dağıtabileceğiniz hediye fikri olarak verebileceğimiz diğer bir fikir de magnetli lavanta kesesidir. Misafirlerinizin buzdolaplarında size ait bir hediye bulunması gayet güzel bir şeydir. Buzdolaplarını süsleyecek ve her baktıklarında belki de sizin o görkemli nikah töreninizi anacaklardır.

Magnetli lavanta kesesinin içinde kuru lavanta çiçeği bulunmaktadır. Üzerine yazdırmak istediğiniz isim veya deseni seçebilme imkanınız da bulunuyor. Fiyat olarak da cep yakmayan oldukça ucuz olan magnetli lavanta kesesi nikah hediye fikirleri olarak aklınızda bulunabilecek nitelikle bir hediyedir. Minimum 20'li paket halinde sipariş verebilir ve lavanta kokusunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Başka yerde karşılaşamayacağınız fiyatlarla 7 gün 24 saat sipariş verme imkanınız da bulunuyor.

Nikah Hediyelikleri Magnetli Lavanta Kesesi

Nikah Şekeri Kokulu Sabun

Eğer koronavirüs döneminde nikah töreni yapıyorsanız, bu hediye hafif bir mizah da içerebilir. Nişan törenlerinde sevdiklerinize hediye etmek için hediye düşünüp durursunuz ve kullanışlı, dekoratif olması da istekleriniz arasındadır. İşte nikah şekeri kokulu sabun tam da öyle bir üründür. Görüntüsü bakımından oldukça zarif olan bu hediyelik kullanışlıdır ve sabun olarak da kullanılabilir olması hediyeniz için önem arz edecektir. Fiyat olarak da bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlandırması bulunuyor.

Kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Görünüş olarak kuş motifli bu ürünün iki tane kuş şeklinde sabunu bulunmaktadır. Bu sabunların rengini siz seçebiliyorsunuz. Kutu rengini, isim yazdıracağınız kartın modelini ve içine yazılacak isimleri de siz seçebiliyorsunuz. İsimleri yazarken ve seçimleri yaparken dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü yanlış veya eksik yazmanız durumunda iade bulunmuyor. Bu oldukça kullanışlı ve görüntü olarak da içinizi ısıtacak sabunlar nikah hediye fikirleri olarak vermek istediğimiz bir hediyelik oluyor.

Kokulu Sabun Nikah Hediyeliği

Kütük Mumluk Nikah Şekeri

Davetlilerinize alacağınız nikah hediye fikirleri olarak mumluk önerisini vermez isek eksik bir şey yapmış olduğumuzu hissederdik. Mumluklar hem davetlilerinize kullanış bakımından hem romantik bir görünüş sağlaması açısından bizce çok güzel bir hediyedir. Nikah hediyesi seçerken sadece hediye olsun verelim diye değil de davetlilerin bu hediyeyi uzun süre muhafaza etmesini sağlamak hem de bizleri düşünmüş ve özel hediye satın almış demeleri çok kıymetlidir. Kütük mumluk nikah şekeri de görünüş itibari ile gerçekten çok şık bir üründür. Fiyat olarak diğer bahsettiğimiz ürünlerden biraz pahalı olsa da eğer imkanınız var ise bu ürünü almanızı da tavsiye ederiz. Farklı ve kullanışlı bir üründür.

Kütük Mumluk Nikah Hediyelikleri

Kütük Mumluk Nikah Şekeri Hakkında Kısa Bilgi

  • Ürün doğal kütük diliminden üretiliyor ve bu nedenle standart ölçüye sahip değildir.
  • Ortalama olarak bir ürünün çapı 6-9 cm ve kalınlık olarak ise yaklaşık olarak 2-3 cm’dir.
  • Ürünün içine mum yerleştirebilirsiniz. Etrafına jüt ip sarılı ve üzerine yapak çiçek yapıştırılıyor.
  • Son olarak da sizin yazılmasını istediğiniz yazı ile yazılır ve sunuma hazır hale getirilir.
  • Ürün sizin tercihlerinize göre hazırlanıyor. O nedenle yazdırmak istediğiniz şeyi seçebiliyorsunuz.
  • Siparişi verdikten sonra yanlış yazmış olduğunuz kelime, harf veya size ait herhangi bir hata mevcut ise bu durumda ürün iade edilmiyor.

Özel Günlere Hediyelik Kokulu Sabun

Kalp şeklinde hazırlanmış bu tasarım davetlilerinize vereceğiniz sevgi dolu bir hediye olabilir. Kokulu olması da ayrıca güzel bir hava katacaktır. Nikah hediye fikirleri olarak bu ürün de keyifli bir üründür. Hem kullanışlı hem de kalp şeklinde olması misafirlerinizi mutlu edecektir. Ürün 20'lik paketler ile satılmaktadır. Sabun sağlığa zararlı kimyasal madde içermemektedir. Ürün sunuma hazır bir şekilde size ulaşacaktır. Fiyat olarak da makul bir ücret içermektedir.

Nikah Şekeri Kokulu Sabun Güllü Kalp

Nişan Hediyelik Makrome Anahtarlık

Nişan töreninde pek alışıldık bir hediye olmamakla beraber misafirlerinizi şaşırtarak bu ürünü de hediye edebilirsiniz. Birçok renk seçeneği de mevcut olan makrome seven misafirleriniz bu hediyeye çok sevinecektir.

Düğün Nişan İçin Hediyelik Makrome Anahtarlık

Orkide Kokulu Taş Nikah Şekeri

Orkide sevenler için nikah hediye fikirleri olarak verilebilecek makul fiyatlı bir üründür. Ürün görünüş itibariyle çok şirin bir hediyeliktir.

Orkide Figürlü Kokulu Taş Nikah Şekeri

Kelebekli Kokulu Taş Nikah Şekeri

Kelebek sevenler için davetlilere hediye edilecek bir üründür. Ürün kokuludur ve kelebek motifi içerir. Nikah hediye fikirleri olarak da uygun bir tasarımdır ve fiyatı da gayet uygundur.

Kelebek Şekilli Nikah Hediyeliği

Melekli Kokulu Taş Nikah Şekeri

Nikah töreninde tercih edebileceğiniz bir hediyedir. Eğer melek motifini seviyorsanız nikah töreninizde misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Melek Kokulu Taş Nikah Hediyelik

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.