x
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri
13.10.2020

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Magnet Seti

Anneniz mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsa ona mutfak süs eşyaları alabilirsiniz. Bunlardan en tatlı olanı minik sincap ve fındıkları şeklinde olan buzdolabı magnet seti olacaktır. Dolabında o güne özel tatlı bir anı olarak kalacaktır ve her baktığında sizi hatırlayacaktır. Hayvanları, doğayı seven bir anneniz varsa daha da anlamlı olacaktır. Yeni buzdolabı aldıysa kesinlikle bu hediye tam yerinde olacaktır.

Anne İçin Buzdolabı Magnet Seti

Mutfak Önlüğü

Yine mutfakta vakit geçirmeyi seven annelere özel bir hediye, mutfak önlüğü. Mutfak önlüğü annenizi mutfakta kire, yağa karşı koruyacaktır. Klasik, her yerde olan önlüklerden almak sıkıcı bir hediye olacaktır. Bu yüzden üstünde "Yılın Annesi", "Dünyanın En İyi Annesi" yazılı olan önlükler almanız önerilir. Bu sayede anneniz mutfakta kendini daha özel ve değerli hisseder, her yemek yapışında sizi hatırlar ve hediyesini kirletmeye bile kıyamaz.

Anneye İlginç Mutfak Önlüğü

Silikon Kek Kalıbı

Mutfakta vakit geçirmeyi seven annelere özel bir başka hediye silikon kek kalıbıdır. Kek yaptığında bu kalıpları kullanabilir ve ortaya enfes tatlar çıkarabilir. Kek kalıpları dijital rakamlar şeklindedir, bu sayede o günün tarihini kalıplardan çizebilir ve daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Kek kalıbına ihtiyacı varsa hiç düşünmeden böyle bir hediye alın, klasik kalıplardan sıkılmış olabilir.

Anneye Hediye Kek Kalıbı

Topuklu Ayakkabı Şeklinde Ürünler

Eğer anneniz topuklu ayakkabıları çok seviyorsa, ona topuklu ayakkabı şeklinde olan ürünlerden alabilirsiniz. Bu ürünler kapı tutucu ve ayakkabı çekeceği olabilir. Kırmızı topuklu ayakkabı zarafeti simgeler, annenizin ne kadar zarif bir kadın olduğunu bu şekilde evin belirli yerlerinde belli edebilirsiniz. Bu çok hoşuna gidecektir, ufak detaylar onu mutlu edecektir.

Topuklu Ayakkabı Kapı Durdurucu

Kulaklık Kablosu Düzenleyici

Eğer anneniz müzik dinlemeyi seviyorsa, ona kulaklık kablosu düzenleyici alabilirsiniz. Kulaklıklar genelde kabloluysa düğüm olurlar ve müzik öncesi onu açmaya çalışmak çok sinir bozucu olabilir. Anneniz bu durum yüzünden sıkıntı duyuyor olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına örümcek, makara ve kaset gibi şekillerde olan düzenleyicilerden alabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de eğlenceli bir hediye olacaktır.

Anneye Hediye Kablo Düzenleyici

Kürdanlık

Annenizin kürdanlığa ihtiyacı olabilir, sıkıcı bir kürdanlık almak yerine eğlenceli bir model alabilirsiniz. Böylece klasik görünümden uzaklaşmış olursunuz, hediyenizle beraber sofraya farklılık gelir. Kürdancı çocuk şeklindeki yeşil kürdanlık sayesinde anneniz çok şaşıracak ve mutlu olacaktır. Kürdanı alması için tek yapması gereken çocuğun şapkasını kaldırmaktır. Yemek davetlerinde annenizin kürdanlığı misafirleri de hoş bir tebessüme itecektir.

Anneye Hediye Kürdanlık

Biberlik-Tuzluk

Anneler bu tarz mutfak araç gereçlerine bayılır. Ellerinde olsa dahi hep yenisini almak isterler. Eğer klasik tuzluk-biberlik takımlarından sıkıldığını düşünüyorsanız, en değişiğini alabilirsiniz. Bu da robot şeklindeki takımdan geçmektedir. iki robot düşünün, içlerinde tuz ve biber var ve üstlerinde p-s yani pepper, salt kelimelerinin baş harfleri var. Değişikliği seven anneler bu robotlara bayılacaktır. Anneler günü hediyesi olarak da hiç akıllarına gelmeyeceğinden tam bir sürpriz olacaktır.

Anneye Hediye Tuzluk Biberlik

Telefon Tutucu

Eğer anneniz telefonda işi gereği çok fazla vakit geçiriyorsa veya film, dizi izlemeye bayılıyorsa, bir telefon tutacağına ihtiyacı olabilir. Klasik bir telefon tutucu almak yerine tabanca, yapışmış sakız veya imleç şeklinde alabilirsiniz. Farklı olmayı seven anneler bu hediyeye kesinlikle bayılacaktır. Hem iş yerinde hem de evde kullanabilecekleri bir hediye olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi Telefon Tutucu

Anahtar Askısı

Genelde babalara evin reisi denir ama aslında anneler evin gizli reisleridir. Evin çoğu işini onlar hallederler, her şeye onlar koşarlar. Bu yüzden evin anahtarı da onlara aittir. Bunu onlara hissettirmek adına bir anahtar askısı alabilirsiniz. Tatlı bir hediye olmasını istiyorsanız da kuş kafesi şeklinde alabilirsiniz. Kapının hemen girişine asacağı askı çok tatlı duracaktır.

Anneler Günü İçin Anahtar Askısı

Bozuk Para Ve Anahtar Tabağı

Eğer dağınıklığı sevmeyen bir anneniz varsa, etrafı daha derli toplu gösterecek, dağılmayı engelleyecek hediyeler alınabilir. Bunlardan biri bozuk para ve anahtar tabağıdır. Bu tabak büyük bir anahtar şeklindedir, daire kısmına anahtarları, düz kısmına ise bozuk paraları koyabilirsiniz. Bu hediye sayesinde etrafta bozuk paralar dolaşıp durmayacak ve anneniz toplamak zorunda kalmayacak. Aslında içten içe oldukça kullanışlı ve düşünceli bir hediyedir.

Anneler Günü Anahtar Para Tabağı

Makyaj Aynası

Anneniz kendine bakmayı, makyaj yapmayı seviyorsa, makyaj aynası güzel bir hediye olabilir. Dikiz aynası şeklinde olan ayna özellikle araba düşkünü annelerin daha fazla hoşuna gidecektir. Ufak olduğu için her yere giderken yanlarında taşıyabilirler. Pratik, kullanışlı ve tatlı bir hediye olacaktır. Eğer ufak gelirse annenize anneler gününe özel birkaç makyaj malzemesi de alabilirsiniz.

Anneye Hediye Makyaj Aynası

Kuşlu Fotoğraf Mandalları

Annenizle olan anılarınızı bir araya getirmek istiyorsanız, bu hediye çok güzel olacaktır. Kuş şeklinde olan mandalları tel, ip gibi yerlere resimlerinizi asmanıza yardımcı olur. Kuş figürlü olmaları da oldukça manidardır. Anneler Gününe özel daha duygusal bir hediye olamazdı. Annenizin gençlikten bu zamana kadar gelen resimlerinden bir kolaj hazırlayabilir ve sırayla hepsini asabilirsiniz. Çok beğeneceği ve duygulanacağı bir hediye olacaktır. Mandalları iple beraber kullanmalısınız.

Anneler Günü Fotoğraf Askısı Hediyesi

Havlu Askısı Seti

Annenize güzel bir başka hediye de havlu askısı setidir. Dalların üstünde duran yeşil, tatlı minik serçeler banyosuna veya mutfağına tatlı bir hava katacaktır.

Anneler Günü Havlu Askı Seti

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.