x
Bebek Hastane Hediyelikleri
31.01.2021

Bebek Hastane Hediyelikleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Bu nedenle bebek görmeye hastaneye ziyarete gidilirken aslında seçilecek hediye oldukça zordur. Karar vermeni zor olduğu aynı zamanda da heyecanlandıran bu hediyelerin yapıldığı malzemenin kaliteli olması da önemli bir kriterdir. Bebek hastane hediyelikleri denilince akla pek çok farklı seçenek geliyor.

İsme Özel Bebek Kapı Süsü Hediye Etmek

Yeni doğan bebeklerin hastane kapılarını veya odalarını süsleyecek olan kapı süslerinin özellikle isme özel olması oldukça anlamlı ve hoş bir seçimdir. Ahşaptan yapılmış olan farklı renk seçenekleri de bulunan isme özel bebek kapı süsü, bebek hastane ziyareti için seçilebilecek hediyelerin başında yer alır. Bebeğe verilen ismin aileler için de genellikle özel bir anlam taşıdığı da hatırlandığında aslında bu hediyenin değerini de ortaya çıkarıyor.

İsimli Bebek Kapı Süsü


İsme Özel Bebek Doğum Panosu İle Anları Ölümsüzleştirin

Hamilelikten doğum sonrasına kadar aslında ailelerin bebekleri ile birlikte çekilmiş pek çok fotoğrafı bulunur. Bebeğin odasını süslemek için kullanılacak isme özel bebek doğum panosu görenlerin kalplerini ısıtır. Bebek hastane hediyeleri içinde tercih edilebilecek isme özel bebek doğum panosu hem ailenin hem de gelecekte bebeğin görünce mutlu olacağı anlamlı hediyelerden biridir.

Bebek Doğum Panoları


İsme özel bebek doğum panosunun üzeri pek çok anıyı içeren fotoğraflarla, bebek için gelen tebrik kartları ile doldurulabilir. Kumaş üzerine bu detayları da ekleyebileceğiniz bebek doğum panoları her geçen gün biraz daha özel hale gelebilir. Bu sayede doğumun unutulmaz zamanları ölümsüzleştirilmiş olur. Bebek hastane ziyaretine gidenler için hediye tavsiyesi olarak isme özel bebek doğum panosu doğru bir öneri olarak sunulabilir. Aynı zaman bebeğinizin doğum anındaki bilgileri üzerinde bulunduran bu doğum panosu bu özel andaki bebeğinizin sahip olduğu özellikleri ölümsüzleştirmektedir. Bebeğinizin odasında hoş bir detay olarak duracak olan bebek doğum panosu renkli nakış iplikleri sayesinde bebeğinizin odasına renkli bir hava da getirecektir.

İsme Özel Bebek Battaniyesi İle Kalpleri Isıtmak Mümkün

Bebekler için temel ihtiyaçlardan biri olan bebek battaniyesi doğumdan itibaren ilerleyen zamanlara kadar kullanılır. Bebek battaniyesi üzerine işlenmiş olan isim veya küçük notlar battaniyenin özel ve anlamlı olmasını sağlar. Bebek hastane hediyesi olarak tercih edilebilecek olan isme özel bebek battaniyesi oldukça kullanışlı ve özel hediye seçeneklerinden biridir. Çeşitli işlemeler sahip farklı renkte bebek battaniyesi armağanı ile ziyaretine gidilen bebeğe kalıcı bir hediye edilmiş olunur. Bebeklerin sıcak kalmasını ve rahatça uyumalarını sağlayacak kaliteli bebek battaniyeleri ile aynı zamanda anneleri de mutlu etmek mümkün.

İsme Özel Bebek Battaniyesi Modeli


İsme Özel 10'lu Hastane Çıkışı Hediyeliği İle Mükemmel Bir Armağan Fırsatı

Bebeklerin doğum sonrasında kullanacakları ürünleri onlara özel kılmak için isme özel ürünler kullanılabilir. İsme özel 10'lu hastane çıkışı seti ile bebeğin ihtiyaç duyduğu pek çok farklı ürünü temin etmiş olmakla kalmaz aynı zamanda kullanılacak ilk ürünlerin özel birer parça olmalarını sağlayabilirsiniz.

10lu Hastane Çıkışı


İsme özel 10'lu hastane çıkışı seti içerisinde bebek tulumu, bere, eldiven, bebek battaniyesi, ağız mendili, mama önlüğü, üst zıbın, iç zıbın, patikli tek alt ve çıtçıtlı badi bulunur. Tüm bu ürünler bebeğin adına ve cinsiyetine özel olarak hazırlanır. Bebek hastane ziyaretine giderken hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye düşüyorsanız isme özel 10'lu hastane çıkışı seti tam ihtiyacınız olan seçim. Ailelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan bu özel hediye ile amacınıza ulaşmanız mümkün. Hangimiz ilk patiklerimize, eldivenlerimize bakıp hüzünlenmedik ki?

İsme Özel Tulum Seti

Bebekler doğamdan itibaren bir süre tulum giymeye devam ederler. Renk renk, çeşit çeşit tulumlar bebeklerin olmazsa olmazıdır. Bebek hastane hediyeliği olarak tercih edilebilecek isme özel tulum seti sayesinde bebeğin kendine özel tulumlarının olmasını sağlayabilirsiniz. İsme özel bebek tulumlarının üstünde çeşitli motifler de bulunuyor. Melek kanatlı, tavşanlı, uzay veya deniz temalı, dinazorlu, kelebekli, kedili gibi pek çok nakışa sahip bebek tulumları ile bebeklerin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

İsimli Bebek Tulum Takımları


Bebeklerin üzerinden sık sık değiştirilecek olan bebek tutulumlarından hediye etmek hem aileler için hem de bebek için oldukça anlamlı olacaktır. Hediye edilecek olacak tulumların %100 pamuklu penye kumaştan üretilmiş olmasına dikkat etmek bebeğin sağlığı açısından önemlidir. İsme özel tulum seti üç ayrı parçadan oluşur. Tulum, eldiven ve bere olarak hazırlanan setler bebek hastane ziyaretleri için uygun hediyelik seçenekleri arasında yer alıyor.

İsme Özel Takı Yastığı İle Göz Alıcı Bir Hediye

Bebek görmeye gelen, aileleri tebrik etmek isteyenlerin getirdikleri takıların bir arada kalmasını sağlayan takı yastıkları, bebek hastane hediyelikleri arasında yer alıyor. Bebeklerin isimlerine özel olarak hazırlanan isme özel takı yastıkları ile bebeklerin gelecekleri için birikecek takılar için oldukça hoş ürünlerdir. İsme öze takı yastıkları üzerine işlenen çeşitli desenler ve motifler ile yastıkların göz alıcı ve hoş bir görünüme sahip olması sağlanır. Özellikle bebeklerin doğum günlerine bağlı olarak belli olan burç motifleri ile süslenen isme özel takı yastıkları son dönemlerde rövanşta olan hediyelikler arasında yerini alıyor.

İsimli Bebek Takı Yastıkları


Bebek Lavanta Kesesi İle Hoş Kokulu Kıyafetler

Bebeklerin kıyafetlerinin içerisine yerleştirilebilecek veya banyo içerisinde süs eşyası olarak kullanılabilecek özellikle bebeğin ismine özel olarak tasarlanmış bebek lavanta keseleri ile bebek hastane ziyareti için hoş bir hediye seçimi yapmak mümkün.

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.