x
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye
02.02.2021

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Bunun yanı sıra bebeği dünyaya gelecek olan aileler de konukları için yeni doğan bebeği görmeye gelenlere hediye sunarlar ve bu günü herkes için unutulmaz bir gün haline getirirler. Bu konuklara sunulan farklı tarz ve çizgide hediyelikler bulunur. Benek doğumuna özel olan bu hediyeler konukları da son derece mutlu edecektir.

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Özel Hediyelikler

Bir bebeğin dünyaya gelmesi çok güzel bir başlangıçtır. Bu dönemde sevdikleriniz bebekleriniz için güzel hediyeler getirecektir. Sizlerde onlara bu özel günün anısına küçük hediyeler sunabilirsiniz.

  • Lavanta kesesi,
  • İsimli küçük battaniye,
  • İsimli ahşap kasnaklı pano,
  • Bebek kokulu sabun,
  • Bebek temalı anahtarlık,
  • Bebek şekeri,
  • Birbirinden farklı temalarla ve ilginç fikirlerle konuklarınıza bebeğinizin doğumuna özel bir anı oluşturabilirsiniz. Bu hediyelikler konuklarınızı özel hissettirecek ve sizlerin de saygınlığınızı artıracaktır.

Lavanta Kesesi

Lavanta keseleri çok anlamlı olan hediyeler grubuna girer. Bu hediyeler sevilen ve önem verilen kişilere sunulan hediye seçeneklerindendir. Bebeğinizi görmeye gelen ve sizin için önemli olan kişilere lavanta kesesi hediye edebilirsiniz. Farklı tasarımlarla süslenmiş bu hediyelikler çok güzel ve zarif tasarımlara sahip olarak detaylandırılıyor. Tüllü, taşlı, kurdelalı, işlemeli, takım renkli ve çok daha modern tasarımlı lavanta keseleri hazırlanıyor. Fiyat bakımından da uygun olan bu ürünler, bebek görmek için sizleri ziyaret eden konuklarınız için özel bir anlam içerecektir.

Lavanta Kesesi Bebek Şekeri


İsimli Küçük Bebek Battaniyesi

Yeni doğan bebeklerimiz artık bizim hayattaki en değerli varlığımız olmuştur. Bizim hayatımız onunla birlikte farklı bir yol alırken, etrafımızda hayat normal bir şekilde devam ediyordur. Durumun böyle olması da bebeğimizi görmek için misafirlerimizin gelmesine sebep olacaktır.

Bebek Battaniyesi Kız Bebek


Gelen misafirlere bebeğinizin en güzel şekilde gözükmesini istemeniz kadar doğal bir şey yok. Bu yüzden yattığı yer dinlenirken misafirleri karşılayan bebeğinizin üzerinde ismine özel olarak hazırlanmış bebek battaniyesi çok şık duracaktır. Misafirleriniz için hazırlık yaparken bebeğinizi de en güzel şekilde bu ziyaretlere hazırlayabilirsiniz.

İsimli Duvar Panosu

Bebeğimizle birlikte yaşamaya başlamamız bizim için yorucu olan fakat unutulmayacak olan günlerdendir. Bu günlere gözaydın ziyaretleri de eşlik eder. Gözaydın ziyaretleri için bebeğinizi ve bebeğinizin odasını en güzel şekilde hazırlamak gelenekselleşmiş bir durumdur. Bebeğinizin odasının girişini nakış işlemesiyle ismine özel olarak hazırlanmış bir duvar panosu ile süslemeniz çok güzel bir başlangıç olacaktır. Doğum panosu bebeğinizin dünyaya geldiği andaki sahip olduğu özelliklerin işlendiği çok şık bir aksesuardır. Birbirinden farklı tasarım ve motiflere sahip olan bu panolara bebeğinize özel yazılar ekletebilirsiniz. Son derece zarif ve şık olan bu pano konuklarınızın dikkatini çekecektir ve bebeğinizin hakkında birçok bilgiye sahip olacaktır. En özel görsellerle tasarlanmış kasnaklı duvar panolarıyla misafirlerinizin zevklerine dokunabilirsiniz.

Bebek Doğum Panosu


Bebek Kokulu Sabun

Bebek görmeye gelmek, insanın içinden bir duygudur. Sizi seven ve size önem veren kişiler hem sizin sağlıklı olduğunuzu görmek ve sizin için en değerli olan varlığı onore etmek için bebeğinizi ziyaret edeceklerdir. E tabi mutlaka bir hediye getireceklerdir. Sizlerde tıpkı onların size verdiği değeri bir hediyeyle göstermeleri gibi onlara verdiğiniz değeri bir hediyeyle gösterebilirsiniz. Bebek kokulu sabunlar bu hediye tercihlerinde en özel tercihleri ortaya çıkarır.

Bebek Kokulu Sabun


Konuklarınıza farklı şekillerde tasarlanmış olan bebek kokusu taşıyan hediyelik sabunlardan armağan edebilirsiniz. Bu sabunlarla sizi ve bebeğinizin doğuşunu hatırlayacak olan misafirleriniz bu hediyeden çok memnun olacaklar ve çok beğeneceklerdir. Hediye sabunlarınıza farklılık katmak in dua eden bebek sabunu, çiçek temalı sabun ve daha farklı tasarımlı bebek kokulu sabunları tercih edebilirsiniz.

Bebek Temalı Anahtarlık

Yeni doğan bebeğinizi ziyaret etmek için gelen konuklarınıza beneğinizin doğumunu yansıtan bebek temalı anahtarlıklardan hediye edebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetini yansıtan renklerde, isim yazılı veya doğum tarihi yazılı anahtarlıklarla çok tarz ve kullanışlı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bu hediye ile konuklarınızın sizi unutmamasını sağlayabilirsiniz.

Makrome Anahtarlık Bebek Şekeri


Bebek Şekilli Bebek Hediyelikleri

Yeni doğum yaptınız ve konuklarınız için özel bir hediyelik düşünüyorsanız hem fiyatıyla sizi zorlamayacak olan hem de konuklarınızı mutlu edecek olan hediyelik fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Bunun için benek şekilleriyle tasarlanmış şekerleri tercih edebilirsiniz.

Kokulu Taş Bebek Hediyesi


Uyuyan, gülen, göz kırpan, el sallayan farklı bebek şekilli şekerleri konuklarınıza hediye olarak sunabilirsiniz. Farklı detaylarla süslenmiş olan bu bebek şekerleri konuklarınıza her zaman sizi hatırlatmak için yeterli olacaktır. Bebeğinize özel bu hediyeleri yaptırarak konuklarınıza ziyaretlerinin karşılığı niteliğinde sunabilir, kaliteli bir anı bırakabilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.