x
Bebek Mevlidi Hediye Önerileri
09.10.2020

Bebek Mevlidi Hediye Önerileri

Bebek mevlidi, bebeklerin sağlıklı bir biçimde hayata gelmesi üzerine aileler tarafından düzenlenen mutlu ve özel bir gün konseptidir. Bu gün, bebek için şükür etmek ve sağlık dilemek için düzenlenir. Tüm aile bireyleri ve dostlar bu günde birleşir ve günün değerini beraber yaşarlar. Tüm bireyler bebeğin sağlığı için iyi dileklerde bulunur ve hediyeler verir.

Bu değerli günde bebekler için hazırlanan türlü türlü hediyeler vardır. Gidilecek bir bebek mevlidi için doğru bebek hediyesi seçmek gerekir ve bunun için birkaç araştırma yapmak gerekebilir. Peki, verilebilecek bebek mevlidi hediye önerileri nelerdir?

Bebek Mevlidi İçin Hediye Önerileri

Bir bebek mevlidine katılacak kişilerin bebeklere alacakları hediyeleri iyi bir şekilde düşünmeleri gerekir. Çünkü alınan hediyenin bebek için kullanılması uygun olmalıdır ve sağlığı açısından bir sorun teşkil etmemelidir. Zararlı hediyelerden uzak durmak, bebekler için yararlı ve tatlı hediyeler seçmekte fayda vardır. Bebekler için minik hediye seçeneklerinden birisi gönül rahatlığıyla seçilebilir.

Alınabilecek bazı bebek mevlidi hediyeleri;

1)      İsimli Tavşan Tulum

2)      İşlemeli Bebek Battaniyesi - İsme Özel ve Kanatlı

3)      Bebek İçin Lavanta Kesesi Hediyeliği

4)      Bebek Battaniyesi Penye - İsme Özel Kral Taçlı

5)      Başaklı Bebek Yastığı Modeli

6)      Prenses Tacı Bebek Lavanta Kesesi

7)      Melek Aplikeli İsimli Bebek Tulumu

Bebek mevlidi için bu hediyelik eşyalardan birisi seçilebilir ve verilebilir. Her biri ayrı özellikte olan bu hediyeler her zaman için uygun çeşitler arasında yer alır. Bir bebek mevlidine katılmayı düşünen kişiler bu hediyelerden birini alarak mevlide götürebilir.

İsimli Tavşan Tulum

Çok şirin bir hediye olacak tavşan desenli tulum, bebekler için ideal bir hediye olacaktır. Bu hediye bebek mevlidinde bebekler için hediye olarak seçilebilir. Bebeklere özel boyu ve renkleri bulunan bu tulumlar ideal bir fırsattır. Herkesin beğeneceği türden bir tulum olan tavşan tulumlar, tamamen bebekler için tasarlanmış çok tatlı kıyafetlerdir. Tulumlar bebeklerde en çok kullanılan kıyafet çeşitleridir ve bu yüzden bu hediyeyi almak bebekler için çok iyi olacaktır.

Bebek Mevlüdü Tavşanlı Tulum

İşlemeli Bebek Battaniyesi - İsme Özel ve Kanatlı

Bebek battaniyeleri, bebek mevlidinde sürekli olarak tercih edilir çünkü bu battaniyeler bebekler için çok önemlidir. Anne ve babaların sürekli kullandığı bebek battaniyeleri bebek mevlidinde hediye edilmek için hazırlanmış eşsiz hediyelerdir. Üstelik isme özel olması hediyeyi olduğundan çok daha değerli kılacaktır. Çünkü isme özel olan bir bebek battaniyesi gerçekten daha duygusal bir hediye olacaktır.

İşlemeli Battaniye Bebek Mevlüt Hediyesi

Bebek İçin Lavanta Kesesi Hediyeliği

Bebekler için özel olarak tasarlanmış lavanta keseleri, bir bebek mevlidinde hediye olarak verilebilir. Çok nadir ve güzel bir hediye olacak lavanta kesesi, annelerin bebekler için kullanabileceği türdendir. Bu yüzden bu seçenek bir hediye olarak değerlendirilebilir ve alınabilir. Bebeklere özel olacak bu lavanta kesesi hem koku yönünden hem de ferahlık yönünden bebeklere çok iyi gelecektir.

Lavanta Kesesi Bebek Mevlüt Şekeri

Bebek Battaniyesi Penye - İsme Özel Kral Taçlı

Bebek battaniyeleri de mevlitler için uygun olan hediyelerdendir. Erkek bebekler için kral taçlı bir battaniye almak uzun süre kullanılacak bir hediye verilmesini sağlayacaktır. İşe yarayacak bir hediye verilmek isteniyorsa, bebek battaniyesi iyi bir alternatiftir. Üstelik bu battaniyede bebeğin ismi yazılı olduğunda normal ve sıradan bir battaniye olmaktan çıkacaktır. Daha değerli, anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Bu yüzden bir bebek mevlidi için isme özel bebek battaniyesi almak güzel olur. Kral taçlı bebek battaniyeleri, erkek bebekler için idealdir.

Bebek Battaniyesi Bebek Mevlit Hediye Tavsiyesi

Başaklı Bebek Yastığı Modeli

Bebek yastıkları kullanışlı, işe yarayan ve tatlı küçük hediyelerdir. Başaklı bebek yastığı modeli görünüm bakımından çok güzeldir ve şekil olarak da dikkat çekicidir. Bir bebeğe uyum sağlayabilecek bebek yastıkları, masum ve temiz olmalıdır. Başaklı bebek yastığı tam da bu duruma uygun olacaktır.

Bebeklerin yastıkları rahat ve ince olmalıdır çünkü güzel bir uyku çekmeleri için yastıkların onları rahatsız etmemesi gerekir. Başaklı bebek yastığı bu bakımdan en doğru yastık seçimi olacaktır. Bebeklerin yüzlerini tahriş etmeyecek bu yastık çeşidi bebek mevlidinde hediye olarak ailelere verilebilir.

Bebek Yastığı Mevlüt Hediyesi

Prenses Tacı Bebek Lavanta Kesesi

Kız bebekler için düzenlenen bebek mevlidinde prenses tacı bebek lavanta kesesi tercih etmek hoş olacaktır. Kız bebekler için prenses tacı ayrı bir önem taşır. Bebeklerin prenses olarak büyütülmesi onlara mutlu bir yaşam sunar. Bu yüzden kız bebekler hep bir taç ve elbise isterler. Bu durumda onlara bebekken bir prenses tacı desenli lavanta kesesi hediyesi alınabilir. Lavanta kesesi, yumuşak dokuludur ve hassas ciltler için uygundur.

Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır ve bu yüzden onlara lavanta kesesi alınabilir. Bebek mevlidinde lavanta kesesi hediye olarak verilebilir. Anne ve babaların da çok memnun kalacağı lavanta kesesi, bebeklerde istenildiği kadar kullanılabilir çünkü herhangi bir yan etkisi yoktur. Dokusunun yumuşak olması verilecek hasarı da ortadan kaldırır.

Lavanta Kesesi Mevlüt Hediyeliği

Melek Aplikeli İsimli Bebek Tulumu

Bebek tulumları oldukça tatlı, küçük kıyafetlerdir. Bebeklik döneminde annelerinin sürekli giydirdiği bu kıyafet, bebekleri çok tatlı gösterir ve aynı zamanda korur. Melek aplikeli isimli bebek tulumu her anlamda özel olacaktır. Çünkü bu hediyede bulunan melek aplikesi masumiyeti temsil ederken, isimli olması bebeğe verilen değeri simgeler.

Bebek Tulumu Bebek Mevlüt Hediyesi

Bebek Mevlidinde Hediye Alırken

Bebek mevlidi için bir bebek hediyesi alırken öncelikle bebeğin sağlığı ve konforu dikkate alınır. Bebeğin tenine ve cildine zarar verecek hiçbir hediye alınmamalıdır. Ayrıca anne ve babaların kolayca kullanabileceği kaliteli bebek hediyeleri seçilmelidir. Önemli olan bebeğin sağlığı ve rahatıdır ve bu nedenle buna göre hediye alınmalıdır.

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.