x
Yeni Doğum Yapan Annelere En İyi Hediyeler
15.03.2020

Yeni Doğum Yapan Annelere En İyi Hediyeler

Annelerin belki de en heyecanlı günleri bebeklerinin dünyaya geldiği gün olmaktadır. Bu güzel gün, her ne kadar acılı ve sancılı da olsa harika bir gündür. Anne olmak kelimelere sığmayacak kadar değerli ve hissiyatı en yoğun duygulardan birisidir. Bir annenin evladına duyduğu sevgi, belki de dünya üzerindeki en asil sevgidir. Özellikle annelerin bu konudaki hassasiyetleri, doğumdan sonra oluşan lohusa döneminde de kendisini belli eder.

Doğum sonrasında annelerin hassasiyeti en yüksek noktaya çıktığı için aynı zamanda değişik duyguların yaşandığı bir dönem de olmaktadır. Kimi zaman duygu bozukluğu gibi durumlar yaşanabilse de 9 aylık süreçten ayrılan annelere zaman tanımak gerekir. Ancak çoğu anne, ziyaretçi kabulleri yaparak bu sancılı süreci de güzel bir şekilde atlatma yolunu seçer. Özellikle hastane odaları veya bebeğin odaları en güzel şekilde dekore edilir, kapılara kapı süsleri konur, takı yastıkları hazır edilir. Bu gibi hazırlıkları en güzel şekilde desteklemek için de sizler de ziyaretçi olarak en güzel hediyeyi bulmak zorundasınız.

Hediyeniz elbette bebeğin şahsına olduğu kadar anne ve babanın şahsına olacağından buna göre bir hediye seçimi yapılmalıdır. Aynı zamanda görsellik ve işlevsellik yönünden iyi bir hediye bebek için de güzel bir artı oluşturur. İşte size birkaç öneri:

Yeni Doğum Yapmış Annelere En İyi Hediyeler


İsme Özel Tulumlar

Bebeğin daha ilk aylarında giydiği kıyafet genellikle tulum olmaktadır. Tulumlar hem rahat olmasının yanında bebeği de oldukça sıcak tutmaktadır. İsme özel bebek tulumları normal tulumlara göre daha etkili hediyeler olmaktadır. Bunun sebebi de elbette üzerinde bebeğin isminin yazılmış olmasıdır. Bunun yanında nakış işlemeli ve istenilen isimlerin tulum üzerine yazılabilmesi nedeniyle oldukça değerli isme özel bir hediye olmaktadır. Sadece isim değil, bebeğin de hoşuna gidecek tatlı hayvan motifleri, süsler, melek kanatları ve zeytin dalı motifleri de bulunmaktadır. Şüphesiz görsel ve işlevsel olarak harika bir hediye olarak isme özel bebek tulumları seçilebilir.

İsimli Bebek Tulumu

İsimli Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin tulumdan sonra en sık kullandığı eşyaların başında da onları sıcak tutan harika battaniyeler gelmektedir. Halen daha annelerimizin sakladığı bu tatlı ve minik battaniyeler, sıcacık bir hayatın en güzel yanlarından birisi. Bebeğe verilebilecek en güzel hediyelerden birisi olan isimli bebek battaniyeleri, hediye olarak yine işlevsel bir hediyedir. %100 pamuklu olmasından ötürü de yumuşak bir yüzeyi bulunmaktadır. Bebeğin isminin battaniye üzerine işlenmesi nedeniyle de oldukça sade ve şık bir hediye olmaktadır. Bebeğin sarılıp sarmalandığı bu battaniyenin üzerinde hediye edeceğiniz bebeğin isminin olması hem aileyi sevindirecek hem de ileride büyüyen bebeğin de aklında harika bir anı eşyası olarak kalacaktır.


İsme özel olması bakımından bu tarz hediyeler yıllar boyu hatırlanacak güzel bir hatırayı da beraberinde getirir.

İsimli Bebek Battaniyesi

Lohusa Sabahlığı Yeni Anneler İçin İdeal Hediye Seçimi


Her anne özel ve güzeldir. Özellikle yeni anne olmuş kadınlar en duygusal ve hassas oldukları dönemlerden birini yaşarlar. Bu nedenle anneler için isimlerine özel olarak tasarlanmış saten lohusa sabalığı bebek hastane ziyareti için tercih edilebilecek özel hediyelerden biridir. Bebekler kadar annelerin de hediyeye ihtiyaç duydukları bu özel dönemde anneleri sevindirmek için tercih edilebilecek isme özel lohusa sabahlıkları hediye seçenekleri arasında tutmakta fayda var.

İsimli Lohusa Sabahlığı


Bebek Havlusu


Bebeğiniz dünyaya geldi ve misafirleriniz bebek görmeye gelmeye başladılarsa, sizlerde konuklarınız için bebeğinizin en güzel halleri ile onları karşılaması istersiniz. Bebeğiniz ister dinleniyor olsun, isterseniz de banyosunu yapmış olsun her haliyle konuklarını çok güzel bir şekilde karşılayabilir. Banyosunu yapmış olan bebeğiniz konuklarınızı ismine özel olarak hazırlanmış havlu bornoz seti ile karşılayabilir. Bu da size hareket rahatlığı sağlayabilir. Banyodan sonra bebeğinizin üzerinde bulunan isimli bornoz herkesin bebeğinisini kazanacaktır.

İsimli Bebek Bornoz Takımı


Kokulu Bebek Şekeri Modelleri


Bebeğiniz ve sizi ziyaret eden ve hayatınıza anlam katan misafirleriniz için güzel bir hediye arıyorsanız kokulu bebek şekeri modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renkli tüller ve kokularla detaylandırılmış olan bu hoş objeleri konuklarınıza hediye edebilirsiniz. Bebeğinizin adını yazdırabileceğiniz, doğum tarihini yazdırabileceğiniz hediye kokulu ve bebeksi figürlere sahiptir ve size güzel bir sunum imkanı sağlar.

Kokulu Taş Bebek Şekeri


Konuklarınızın ve yakınlarınızın çok beğeneceği bu hediyelikleri çok uygun fiyatlarla yaptırabilir ve bu unutulmaz günü herkese duyurabilirsiniz. Bebeğinizin ve misafirlerinizin sizin için ne derece önemli olduğunu seçtiğiniz hediyenin anlamıyla kanıtlayabilirsiniz. Bebeğiniz büyüdüğünde ona özel bir içerik için hediyelik tercihlerinize özen gösterebilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.