Yeni Doğum Yapan Annelere En İyi Hediyeler

Yeni Doğum Yapan Annelere En İyi Hediyeler

15 Mart 2020

Annelerin belki de en heyecanlı günleri bebeklerinin dünyaya geldiği gün olmaktadır. Bu güzel gün, her ne kadar acılı ve sancılı da olsa harika bir gündür. Anne olmak kelimelere sığmayacak kadar değerli ve hissiyatı en yoğun duygulardan birisidir. Bir annenin evladına duyduğu sevgi, belki de dünya üzerindeki en asil sevgidir. Özellikle annelerin bu konudaki hassasiyetleri, doğumdan sonra oluşan lohusa döneminde de kendisini belli eder.

Doğum sonrasında annelerin hassasiyeti en yüksek noktaya çıktığı için aynı zamanda değişik duyguların yaşandığı bir dönem de olmaktadır. Kimi zaman duygu bozukluğu gibi durumlar yaşanabilse de 9 aylık süreçten ayrılan annelere zaman tanımak gerekir. Ancak çoğu anne, ziyaretçi kabulleri yaparak bu sancılı süreci de güzel bir şekilde atlatma yolunu seçer. Özellikle hastane odaları veya bebeğin odaları en güzel şekilde dekore edilir, kapılara kapı süsleri konur, takı yastıkları hazır edilir. Bu gibi hazırlıkları en güzel şekilde desteklemek için de sizler de ziyaretçi olarak en güzel hediyeyi bulmak zorundasınız.

Hediyeniz elbette bebeğin şahsına olduğu kadar anne ve babanın şahsına olacağından buna göre bir hediye seçimi yapılmalıdır. Aynı zamanda görsellik ve işlevsellik yönünden iyi bir hediye bebek için de güzel bir artı oluşturur. İşte size birkaç öneri:

Yeni Doğum Yapmış Annelere En İyi Hediyeler


İsme Özel Tulumlar

Bebeğin daha ilk aylarında giydiği kıyafet genellikle tulum olmaktadır. Tulumlar hem rahat olmasının yanında bebeği de oldukça sıcak tutmaktadır. İsme özel bebek tulumları normal tulumlara göre daha etkili hediyeler olmaktadır. Bunun sebebi de elbette üzerinde bebeğin isminin yazılmış olmasıdır. Bunun yanında nakış işlemeli ve istenilen isimlerin tulum üzerine yazılabilmesi nedeniyle oldukça değerli isme özel bir hediye olmaktadır. Sadece isim değil, bebeğin de hoşuna gidecek tatlı hayvan motifleri, süsler, melek kanatları ve zeytin dalı motifleri de bulunmaktadır. Şüphesiz görsel ve işlevsel olarak harika bir hediye olarak isme özel bebek tulumları seçilebilir.

İsimli Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin tulumdan sonra en sık kullandığı eşyaların başında da onları sıcak tutan harika battaniyeler gelmektedir. Halen daha annelerimizin sakladığı bu tatlı ve minik battaniyeler, sıcacık bir hayatın en güzel yanlarından birisi. Bebeğe verilebilecek en güzel hediyelerden birisi olan isimli bebek battaniyeleri, hediye olarak yine işlevsel bir hediyedir. %100 pamuklu olmasından ötürü de yumuşak bir yüzeyi bulunmaktadır. Bebeğin isminin battaniye üzerine işlenmesi nedeniyle de oldukça sade ve şık bir hediye olmaktadır. Bebeğin sarılıp sarmalandığı bu battaniyenin üzerinde hediye edeceğiniz bebeğin isminin olması hem aileyi sevindirecek hem de ileride büyüyen bebeğin de aklında harika bir anı eşyası olarak kalacaktır.
İsme özel olması bakımından bu tarz hediyeler yıllar boyu hatırlanacak güzel bir hatırayı da beraberinde getirir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.