Yaratıcı Bebek Doğum Günü Hediyeleri

Yaratıcı Bebek Doğum Günü Hediyeleri

15 Mart 2020

Bebekler hayata gözlerini açtıklarında, akrabalar ve çevredeki kişiler hemen ziyaretlere başlar. Geleneklerimize ve göreneklerimize göre bu ziyaretler kesinlikle hediyesiz olmaz. Bu dönemde bebeklere genellikle maşallah, nazarlık, kapı süsü ve ikramlık gibi pek çok hediye sunulabilmektedir.

Bebek Kapı Süsleri

Bebek doğum günü hediyelikleri denildiğinde akıllara bebek kapı süsleri gelmektedir. Bu bebek kapı süsleri, doğum sonrasında bebeği ziyarete gelen kişilerin kapılarda görmesi için asılan bir süs olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak üretilmektedir. Misafirlerinizi güzel bir şekilde karşılamak istiyorsanız, bu ambiyans uyumuna dikkat edebilirsiniz. “Hoş geldin Bebek” ya da “Hoş geldin (İsim) Bebek” şeklinde ürünleri de kendi zevkinize göre tasarlattırabilirsiniz. Bebeğin ismine ve cinsiyetine göre tercih edebileceğiniz bu ürünler ilerde bebeğinize de hoş bir anı bırakacaktır.

Bebek Battaniyeleri

Bebekler, hangi mevsimde doğarsa doğsun, bu battaniye ürünlerine ihtiyaçları vardır. Her figürde ve her renkte üretilen bu ürünler, siz bebeğinizi sarmalarken çok işinize yarayacak. Bu battaniye ürünlerini kendi bebeğinize alabileceğiniz gibi, yakınlarınızın bebeğine de alabilirsiniz. Bebek battaniyelerini farklı ürünlerle de kombinleyebilirsiniz.
Bebek Doğum Panosu
Bebek doğum panosu hediyeleri son dönemlerde en çok tercih edilen hediye ürünleri arasında bulunmaktadır. Panolar, bebeklerin ismine ve cinsiyetlerine göre şekillenebilmektedir. Uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz ve çocuğunuza hediye olarak gösterebileceğiniz güzel bir anıdır, bebek doğum panosu ürünleri. İsteğinize bağlı olarak ürünü dilediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Bebek doğum panoları, etamin üzerine işlenmektedir. Zarif ve şık bir hediye olan bu panolar, kasnaklı bir şekilde de üretilebilmektedir. Doğum panolarının üzerinde bebeğin adı, boyu, kilosu, doğum tarihi ve doğum saati yazmaktadır. İsmi ve figürlerinin işlendiği renge göre de cinsiyet belirlenmektedir.

Bebek Takı Yastığı

Takı yastıkları son dönemde karşımıza çıkan ürünlerdir. Yeni doğan bebeklere altın ve çeşitli değerli hediyeler götürmek, bizim adetlerimiz arasında bulunmaktadır. Takı yastıkları, yeni doğan bebekleri ziyarete gelen kişilerin hediyelerini takmaları için kullanılmaktadır. Takı takma kültürü ülkemizde çok yaygındır. Yeni doğan bebeklere genellikle çeyrek altın ya da künye gibi değerli ziynet eşyaları getirilmektedir. Bu hediyenin amacı, çocuklarına yeni kavuşmuş aileleri ekonomik anlamda rahatlatmaktır. Maddi anlamda destek olabilmek için ufak hediyelikler takabiliriz.

Yaratıcı Bebek Hediyeleri

Bebek Hediyelikleri

Bebek hediyelikleri, günümüzde sıkça araştırılan ürünler arasında bulunmaktadır. Bebekler, hayatımızın en nadide parçaları arasında bulunmaktadır. Sektör içerisinde üretilen hediyeler hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak hazırlanmaktadır. Anne ve babalarının sevincine ortak olmak ve onları düşündüğünüzü belli etmek için yukarıdaki hediyelerden birini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça yaygın olan bu hediyelik ürünler pek çok kişi tarafından da talep görmektedir. Küçük yaştaki sevimli yavrularınızı düşündüğünüzü göstermek için, bu kullanışlı hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.