x
Yaratıcı Bebek Doğum Günü Hediyeleri
15.03.2020

Yaratıcı Bebek Doğum Günü Hediyeleri

Bebekler hayata gözlerini açtıklarında, akrabalar ve çevredeki kişiler hemen ziyaretlere başlar. Geleneklerimize ve göreneklerimize göre bu ziyaretler kesinlikle hediyesiz olmaz. Bu dönemde bebeklere genellikle maşallah, nazarlık, kapı süsü ve ikramlık gibi pek çok hediye sunulabilmektedir.

Bebek Kapı Süsleri

Bebek doğum günü hediyelikleri denildiğinde akıllara bebek kapı süsleri gelmektedir. Bu bebek kapı süsleri, doğum sonrasında bebeği ziyarete gelen kişilerin kapılarda görmesi için asılan bir süs olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak üretilmektedir. Misafirlerinizi güzel bir şekilde karşılamak istiyorsanız, bu ambiyans uyumuna dikkat edebilirsiniz. “Hoş geldin Bebek” ya da “Hoş geldin (İsim) Bebek” şeklinde ürünleri de kendi zevkinize göre tasarlattırabilirsiniz. Bebeğin ismine ve cinsiyetine göre tercih edebileceğiniz bu ürünler ilerde bebeğinize de hoş bir anı bırakacaktır.

Bebek Battaniyeleri

Bebekler, hangi mevsimde doğarsa doğsun, bu battaniye ürünlerine ihtiyaçları vardır. Her figürde ve her renkte üretilen bu ürünler, siz bebeğinizi sarmalarken çok işinize yarayacak. Bu battaniye ürünlerini kendi bebeğinize alabileceğiniz gibi, yakınlarınızın bebeğine de alabilirsiniz. Bebek battaniyelerini farklı ürünlerle de kombinleyebilirsiniz.
Bebek Doğum Panosu
Bebek doğum panosu hediyeleri son dönemlerde en çok tercih edilen hediye ürünleri arasında bulunmaktadır. Panolar, bebeklerin ismine ve cinsiyetlerine göre şekillenebilmektedir. Uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz ve çocuğunuza hediye olarak gösterebileceğiniz güzel bir anıdır, bebek doğum panosu ürünleri. İsteğinize bağlı olarak ürünü dilediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Bebek doğum panoları, etamin üzerine işlenmektedir. Zarif ve şık bir hediye olan bu panolar, kasnaklı bir şekilde de üretilebilmektedir. Doğum panolarının üzerinde bebeğin adı, boyu, kilosu, doğum tarihi ve doğum saati yazmaktadır. İsmi ve figürlerinin işlendiği renge göre de cinsiyet belirlenmektedir.

Bebek Takı Yastığı

Takı yastıkları son dönemde karşımıza çıkan ürünlerdir. Yeni doğan bebeklere altın ve çeşitli değerli hediyeler götürmek, bizim adetlerimiz arasında bulunmaktadır. Takı yastıkları, yeni doğan bebekleri ziyarete gelen kişilerin hediyelerini takmaları için kullanılmaktadır. Takı takma kültürü ülkemizde çok yaygındır. Yeni doğan bebeklere genellikle çeyrek altın ya da künye gibi değerli ziynet eşyaları getirilmektedir. Bu hediyenin amacı, çocuklarına yeni kavuşmuş aileleri ekonomik anlamda rahatlatmaktır. Maddi anlamda destek olabilmek için ufak hediyelikler takabiliriz.

Yaratıcı Bebek Hediyeleri

Bebek Hediyelikleri

Bebek hediyelikleri, günümüzde sıkça araştırılan ürünler arasında bulunmaktadır. Bebekler, hayatımızın en nadide parçaları arasında bulunmaktadır. Sektör içerisinde üretilen hediyeler hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak hazırlanmaktadır. Anne ve babalarının sevincine ortak olmak ve onları düşündüğünüzü belli etmek için yukarıdaki hediyelerden birini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça yaygın olan bu hediyelik ürünler pek çok kişi tarafından da talep görmektedir. Küçük yaştaki sevimli yavrularınızı düşündüğünüzü göstermek için, bu kullanışlı hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Bebek İçin Hediye Alternatifi İsimli Bornoz Setleri

Hediye Fikirleri

Bebeklerin dünyaya geldiği andan itibaren konforlarına özen göstermek, her ebeveynin en öncelikli görevlerinden biridir. Bu noktada, bebek bakım ürünlerinde kalite ve özel tasarımlar aranır. İşte tam da burada devreye "İsimli Bebek Bornozu" giriyor.

Devamını Oku
15.01.2024
Bebek Hastane Çıkış Seti

Bebek Hastane Çıkış Seti

Hediye Fikirleri

Bebek hastane çıkış seti, yeni doğan bir bebeğin hastaneden taburcu edilirken giydiği ve kullanabileceği temel kıyafet ve malzemelerin bir araya getirildiği bir takımdır. Bu set, bebeğin ilk günlerinde ihtiyaç duyacağı en önemli eşyaları içerir ve genellikle anneler tarafından özenle seçilir.

Devamını Oku
26.10.2023
Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Bebek Tulumları Vs İsimli Bebek tulumları

Hediye Fikirleri

Bebek tulumları, pratik kullanımlarıyla da bilinir. Alt kısmında genellikle çıtçıtlar veya düğmeler bulunur, bu da bebeği hızlı bir şekilde giyip çıkarmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, bebeğin altını değiştirirken de büyük bir kolaylık sağlar.

Devamını Oku
23.10.2023
Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Yeni Doğan Bebeği Görmeye Gelenlere Hediye

Hediye Fikirleri

Ailelerin en heyecanlı oldukları dönem bebeklerinin doğacağı gündür. Bu dönemde bebekleri için özel hazırlıklar yaparlar. Ailelerin yanı sıra çiftlerin yakınları da bu özel günü sabırsızlıkla bekler ve yeni doğan bebeğe özel hediyeler alırlar. Bu hediyelerin anlamı olmalı ve bu günün önemi için de uygun olmalıdır.

Devamını Oku
02.02.2021
Bebek Hastane Hediyelikleri

Bebek Hastane Hediyelikleri

Hediye Fikirleri

Yeni doğum yapmış olan yakınlarımıza hastanede ziyaretine giderken götürmek istediğimiz hediyeliklerin özel ve anlamlı olmalarını isteriz. Bu hediyeliklerin özellikle bebeğin veya annenin ismine özel olması hediyenin değerini arttırır. Yeni doğum yapmış olan yakınımıza veya bebeğe hediye götürürken ihtiyaç dahilinde olan eşyalardan seçmek hediye edilecek eşyanın kullanılmasını ve anlam kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
31.01.2021
Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Babalar her zaman için çok değerli olmuşlardır ve onlar için ayrılan bir gün vardır. Bugün onları biraz olsun mutlu etmek ve seveceği hediyeleri onlara verebilmek için seçilmiş bir gündür. Babalar Günü oldukça değerli bir gündür ve bu yüzden bu değerli günün ufak şeylerle de olsa kutlanması gerekir. Çocuklar babalarına özel olan bu günde onlara farklı hediyeler almak isteyebilirler. Çeşit çeşit hediye seçeneği vardır ve bu çeşitlerde babaları en çok mutlu edecek hediye seçilmelidir. Peki, Babalar Gününde babaya alınacak en özel ve en güzel hediye seçenekleri nelerdir?

Devamını Oku
14.10.2020
Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Anneler hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdır. Annelerin ayaklarının altı cennettir sözü boşa söylenmemiştir. Anneler Günü de bu çok değerli insanların özel günüdür. Fedakar, cefakar anneler için o gün en özel şekilde geçirilmelidir. Onlara daha fazla yardım edilmeli, iş yapmaları engellenmeli ve tüm gün güzel sözler söylenmelidir. Bir de hediye verilirse daha anlamlı bir gün haline gelir. İlla çok büyük hediyeler almaya da gerek yok, ihtiyaçları karşılansın, değer gördüklerini hissetsinler yeterli olacaktır. İşte birkaç Anneler Günü hediyesi örneği.

Devamını Oku
13.10.2020
Nikah Hediyesi Fikirleri

Nikah Hediyesi Fikirleri

Hediye Fikirleri

Nikahınızda davetlilerinize yaşatacağınız güzel anlar akıllarında kalacaktır fakat bu özel günü hep hatırlatacak ve mutlu edecek hediyeler vermek hoşunuza gitmez mi? En güzel gününüzde size şahitlik eden yakınlarınıza sizi yalnız bırakmadıkları için üzerinde düşünülmüş birbirinden güzel tasarımlı hediyeler vermeniz çok şık bir jest olacaktır.

Devamını Oku
12.10.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.