Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Lohusa Sepeti

Her kadın için hamilelik ve lohusalık dönemi özel günlerden oluşan hayatın önemli bir parçasıdır. Doğum sonrasındaki 6 haftalık dönem kadınlar için lohusalık dönemi olarak bilinmektedir. Hamilelik ve lohusalık dönemleri kadınlar için en mutlu olunan günlerdir. Bu dönemlerde, kadınlar, istedikleri gibi giyinememekte ve hareket edememektedir. Anne adaylarına yardımcı olmak ve onları sevindirmek için lohusa sepeti hediyelik ürünleri seçilmeye çalışılır.

Lohusa Hediyeleri

Doğum yapan anneleri sevindirmek için lohusa terliği ve lohusa tacı ürünlerinden oluşan özel sepetler hediyelik olarak hazırlanmaktadır. Sağlık açısından hassas bir dönem olduğu için anneler, doğumdan sonraki 6 haftalık dönemde sağlıklarına dikkat etmelidir. Hem ayak sağlığı hem de şık görünümler için özel hazırlanmış lohusa terlikleri tercih edilmektedir. Sitemizde tüm set olarak seçim yapabiliyorsunuz.

Lohusa Terliği

Lohusa terlikleri, özel olarak tasarlanmıştır ve kullanılan malzemeleri özel seçilmiştir. Sitemizde yer alan lohusa terlik modelleri, yumuşak ve kalın tabanlı olarak hazırlanmıştır. Annede şıklık oluşturmak için doğan bebeğin cinsiyetine göre renk ve üzerindeki nakış desenlerinin, aksesuarların renklerini belirleyebilirsiniz. Annenin giymiş olduğu lohusa terliğine bakarak, yeni gören birisi bebeğin kız mı, erkek mi olduğunu anlayabilecektir. Anne ayaklarının rahat edebilmesi ve konforu hissedebilmesi için lohusa terlikleri özel olarak üretilmektedir.

Lohusa Tacı

Lohusa hediye setlerinin içerisinde hem terlik hem de taç seti bulunmaktadır. Doğum sonrası hastane odasında ve lohusalık dönemlerinde annenin kendisini iyi hissetmesini sağlayan özel hediyelik ürünlerden birisidir. Bir anne için bebeğinden sonraki en iyi hediyelerden birisi lohusa terlik ve tacı hediyeleridir.

Online Sipariş

Bebeğin doğumu yaklaştığında ve cinsiyetini öğrendiğinizde, çeşitli hediyelik ürünleri hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bebek için çeşitli kıyafetler alırken, anne için lohusa sepetini kendiniz seçebilir ve sitemizden hemen online sipariş verebilirsiniz.
Hediye sepeti içerisinde yer alan ürünler için renk, desen ve kalite seçimlerini yapabiliyor ve onay vererek siparişi tamamlayabiliyorsunuz. Sitemizin ilgili kategori bölümünde lohusa anneler için terlik ve taç modellerinin çok fazla olduğunu görebiliyorsunuz. Ürün seçimi yaptığınızda, terlik numarası, aksesuar renkleri, şekil tercihlerinde bulunabiliyor ve hemen satın alabiliyorsunuz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.