Düğün İçin Nakışlı Ürünler Satışta!
02.02.2020
Evlenme hem kadın hem de erkek için oldukça zorlayıcı ancak bir o kadar da eğlenceli bir süreçtir. Söz, nişan, kına, nikah ve düğün de bu sürecin olmazsa olmaz basamaklarındandır. Bazı çiftler bu basamaklardan çoğunu pas geçerken, bazıları da hepsini gelenek ve göreneklerimize uygun ve ihtişamlı bir şekilde çıkmak ister. NadirHediye şimdi bu süreci daha da eğlenceli hale getirmek isteyenlerin yanında!

İsme Özel Düğün İhtiyaçları


Düğün İçin Nakışlı Ürünler
kategorimizde yer alan ürünlerden her biri, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin mutlaka ihtiyaç duyacağı ve yeni gelin evinde de kullanabileceği ürünlerdir. Örneğin İsme Özel Söz & Nişan Tepsisi modelleri, piyasada bulunan standart tepsilerin aksine gelin ve damadın ismine özel olarak hazırlanır ve düğün sonrası duvara asılarak dekoratif bir eşya olarak kullanılabilir. Benzer şekilde kişiye özel olarak üretilen ve kına gecesi fotoğraf çekimlerinde de tercih edilen İsme Özel Nakışlı Kına Yastığı, yeni gelin evinde dekoratif yastık işlevi görebilir.

Gelelim evlilik planı yapan çiftlerin aklını kurcalayan “Nikahta ne dağıtılır?” sorusunun cevabına. Her ne kadar nikah şekeri modelleri çok çeşitli olsa da, İsme Özel Nakışlı Lavanta Kesesi modelleri tercih edilerek hem şık hem de misafirlerin özellikle giysi dolaplarında kullanabilecekleri işlevsel bir hediyelik dağıtılabilir.
Eğer bu satırları okuyan bir gelin adayıysanız, son yılların en popüler ürünlerinden olan İsme Özel Gelin Sabahlığı / Bride Sabahlık adlı ürünü mutlaka duymuşsunuzdur. Ünlüler tarafından da tercih edilen ve gelinin ismine özel olarak hazırlanan bu sabahlıkla düğün günü harika pozlar elde edilebilir. Tabii ki damat için de İsme Özel Damat Sabahlığı almamak olmaz! Son olarak, sabahlıkların altına yine sabahlıklarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan Damat & Gelin Terliği modelleri tercih edilerek göz alıcı ve unutulmaz düğün fotoğrafları çektirilebilir.

NadirHediye olarak her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz evlilik sürecinizde yanınızdayız. Sizler gibi bizler de her detaya özen gösteriyor ve düğününüzün hayalinizdeki gibi olması için elimizden geleni yapıyoruz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.