x

Lohusa Tacı

Yeni doğum yapan annenin yanında olmak, onun mutluluğunu paylaşmak önemli bir aşamadır. Özellikle lohusalık dönemde annelerin kendilerini daha iyi hissedebilmeleri ve birazda şımartılmaları için lohusa tacı hediye edilebilmektedir. Bu hediye annenin kendisini daha mutlu hissetmesini sağlayacak ve çekilecek olan fotoğraflarda daha şık görünmesini sağlayacaktır. Lohusa seti içerisinde yer alan ürünler annenin farklılığını öne çıkartacaktır.

Lohusa Seti

Doğuma hazırlanan anneler ve yakınları, doğum için ön hazırlıklar yapmaya başlarlar. Bebek cinsiyetine göre hediyelik ürünler almaya çalışırken anne içinde çeşitli hediyeler seçilmektedir. Lohusa seti olarak hazırlanan hediye paketi içerisinde, özel terlik ve şık görümüm sağlayacak taç çeşitleri yer alıyor. Online satış hizmeti verdiğimiz sitemizde, tüm lohusa seti çeşitlerini bulabiliyor ve uygun fiyatlara satın alabiliyorsunuz.

Lohusa Terlikleri

Anneler, 6 haftalık lohusalık dönemlerinde hem duygusal açıdan hem de sağlık açısından hassas olurlar. Bu dönemde rahat edebilmeleri ve ayaklarının rahat edebilmesi için lohusa terlikleri kullanılmaktadır. Lohusa terliklerinin yapısı kadar görünümü de önemlidir. Şık bir terlik modeli seçebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bebek ürünleri bölümünde, lohusa seti seçeneklerimiz çok fazladır. Bu setler içerisindeki terliklerin modellerini seçtikten sonra renklerini kendiniz özel olarak belirleyebiliyorsunuz.

En Güzel Hediye

Özel günler için alınan hediyelerin bazıları kısa süreli olurken bazıları daha önemli görülür ve uzun süre saklanır. Özel günde kullanılabilecek olan ve doğum yapan annenin mutluluğunu artıracak olan hediyelerden birisi lohusa seti içerisinde yer alan taçlardır. Doğum sonrası hem bebek hem de yakınları ile çeşitli fotoğraflar çekilmek istenecektir. Bu ürünler, annenin fotoğraflarda daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Ürün Seçimi

Lohusa setinde yer alan taç modelleri farklı türlerden oluşmaktadır. Sitemizden ürün seçmeye çalışanlar, şerit inci, melek kanadı, kurdele, kuş tüyü gibi özel hazırlanmış birçok modeli seçebiliyorlar. Ürün seçiminden sonra siparişlerin hazırlanabilmesi için renk ve desen seçimlerinin yapılması gerekiyor. Lohusa setlerinde, terlik numarası ve taç modeli seçiminde daha çok bebek cinsiyetini temsil eden renklere özen gösterilmektedir. Tüm kriterler belirlendikten sonra sitemizden online sipariş vererek ürünlere hemen kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.