x
Bu ürün için fırsatı 21.03.2024 00:00 tarihinde kaçırdınız.

İsimli Çocuk Bornozu Pamuklu

475,00 TL
412,50 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Sevimli ve konforlu İsimli Çocuk Bornozu Pamuklu ile çocuğunuzun banyo keyfi artık daha özel! Yumuşacık dokusu ve kaliteli pamuklu malzemesiyle bu bornoz, miniklerin cildini nazikçe sararak onlara maksimum konfor sağlar. Üstelik bu özel bornozun üzerine çocuğunuzun ismini ekleyerek kişiselleştirebilir, böylece ona özel bir hediye sunabilirsiniz.

Bu bornoz yumuşak pamuklu kumaşıyla su emme özelliğine sahiptir, bu da çocuğunuzun hızla kurumasını sağlar. Banyo sonrası rahatlıkla kullanılabilen bu bornoz, çocuğunuzun cildini tahriş etmez ve ona sıcak bir kucaklama hissi sunar.

Renkli ve eğlenceli tasarımıyla çocukların ilgisini çeken bu bornoz, banyo zamanlarını daha keyifli hale getirir. Sabahları uyanınca ya da akşamları yatmadan önce kullanılabilecek bu bornoz, çocuğunuzun rahatlamasına ve kendini özel hissetmesine yardımcı olur.

İsimli Çocuk Bornozu Pamuklu kumaşıyla çocuğunuzun hassas cildine uygun bir seçenek sunarken, dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilir. Çocuğunuzun adını bu özel bornozla taçlandırarak, ona unutulmaz bir hediye verin ve banyo keyfini bir adım öteye taşıyın.


İsimli Çocuk Bornozu Pamuklu Hakkında Bilgi


  • Ürün; 1 adet kapüşonlu bornoz olmak üzere tek parçadan oluşur.
  • Çocuk bornozunun sırt kısmına nakışla bebeğin ismi ve desen işlenir.
  • 0-3, 3-6 ve 6-9 olmak üzere üç farklı yaş seçeneğine sahiptir.
  • Kumaşı %100 pamuklu penyedir.
  • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.