Nişan ve Düğünde Misafir Hediyeliği Önerileri

Nişan ve Düğünde Misafir Hediyeliği Önerileri

15 Mart 2020

Düğün yapacak olan çoğu kesim, Türk geleneklerine bağlı olarak çeşitli hediyeler dağıtmaktadır. Evlilik arifesinde olan çoğu çift, misafirlerine nasıl hediye dağıtacaklarını düşünmektedir. Verilecek olan hediyelikler, misafirler tarafından uzun bir süre saklanacağı için çok önemlidir. Her yıl, bu hediyeler farklı modellerle ve çeşitlerle karşımıza çıkmaktadır.

Bu durumda misafirleriniz için en güzel hediye örneklerini sizlere sıralayabiliriz:

Nişan hediyelikleri için misafirlerinize nadirhediye.com adresinde bulunan hediyelik şekerlerden hediye edebilirsiniz. Kendi zevkinize ve sevdiğiniz renklere uygun olarak model tercih edebilirsiniz. Genellikle iki tarafında gönlü olması açısından beyaz, bej ya da kırmızı gibi renkler tercih edilebilmektedir.

Son dönemlerde kütük mumluklar da nikâh şekeri olarak dağıtılmaktadır. Farklı modellerde üretilen bu kütükler, özellikle genç kızların ilgisini çekmektedir. Nadir hediye sayfasındaki nikah şekerlerine bakarak klasik, modern ve eğlenceli olan modeller arasında kendinize en uygun olanını satın alabilirsiniz.

Nikâh Şekerleri Hakkında

Düğününüzde misafirlerinize vereceğiniz nikâh şekerleri, misafirlerinize verilebilecek en güzel armağanlardır. Genellikle genç kızlarımız bu nikâh şekeri ve misafir hediyeliği gibi ürünlerin seçiminde çok dikkatli davranırlar. Çünkü bu hediyeler, direkt olarak kişiliği yansıtmaktadır. Bu sebeple en doğru nikâh hediyesini tercih etmeniz gerekmektedir. Nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız, kendinize en uygun Nadir hediye sayfasındaki ürünleri inceleyerek hediyelik bakmaya başlayabilirsiniz.

Düğününüzü eğer konsept şeklinde yapmayı planlıyorsanız, bu noktada konseptinizin rengine uygun olarak cam nikâh hediyeliği sipariş edebilirsiniz. Lavanta şişeleri bu durumda her konsepte uygun olan hediyeler arasında bulunmaktadır. Üzerine mor ya da dilediğiniz renkteki bir çiçeği de monte ettirebilirsiniz. Bu şekilde hem zevkinizi hem de düğününüze uygun bir hediyeyi misafirlerinize takdim etmiş olacaksınız.

Düğün Nişan Hediyelikleri

Nikâh Hediyelikleri

Düğünlerde ve nikâhlarda hediyelik dağıtmak son dönemlerin en popüler trendleri arasında bulunmaktadır. Son dönemlerde herkes klasik modellerden ziyade farklı ve sıra dışı hediyeliklere yönelmektedir. Yılların eskitemediği ve her dönem kendini sürekli yenileyen nikâh şekerleri, misafirlerinizin gönlünü almak için en doğru hediyeler arasında bulunmaktadır. Hatta bu hediyeleri sadece nikâhlarınızda ve düğünlerinizde değil, kına gecelerinizde de misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Sizin en güzel günlerinizi misafirlerinize hatırlatacak bu sevimli hediyeleri, kendinize en uygun şekilde hazırlatabilirsiniz. Seçeceğiniz hediyeler hakkında çok fikriniz yoksa Nadir hediye sayfasına göz atabilirsiniz. Hem bütçenize hem de zevklerinize uygun pek çok hediyeyi bir arada bulabilirsiniz. Marjinal, değişik, klasik ya da sade… Pek çok çeşidin bir arada olduğu bu hediyelikler hem sizin hem de hediyeyi alacak misafirlerinizin çok hoşuna gidecek.

Nişan döneminde hediyelik verme, en eski geleneklerimiz arasında bulunmaktadır. Eski dönemlerde sadece badem şekerleri verilmekteydi. Artık bu badem şekerleri, farklı formatlarda misafirlere verilmektedir. Hediyeliklerin üzerine mıknatıs yapıştırılarak, misafirlerinizin bu hediyeleri uzun süre saklamasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.