x

Melek Aplikeli İsimli Bebek Tulumu

365,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Evlenen çiftlerin en büyük basamaklarından birisi de bebek sahibi olmaktır. Bu birçok dönemeci ve başlangıcı da beraberinde getirir. Eve gelen bir bebek artık her türlü sorumluluğu oluşturur. Anne ve babalar bebeklerine en iyi hayatı sunmak için çalışır ve uğraşır. Bunun yanında annelerin yeni bebek heyecanlarını kaybetmemesi de önemlidir. Bu nedenle bebek ziyaretlerinde misafirler tarafından veya anneler tarafından doğumdan önce alınan bebek tulumu gibi ürünler oldukça tatlı ve güzel bir hediyedir. Bebek tulumu modelleri özellikle anneler ve babalar tarafından fotoğraf çekimleri için kullanılır. Bunun yanında gündelik kullanıma da uygundur.

Yenidoğan tulum genel olarak isimli olması nedeniyle tercih edilir. Sırt kısmında yer alan bebek ismi ile özelleştirilebilir yapıdadır. İsimli bebek tulumu anneler tarafından fotoğraf çekimi için kullanılan bir üründür. Bunun yanında ipeksi dokusu ve yumuşacık hissiyatı sayesinde gündelik kullanımlar için de uygundur. Bebeğin vücut sıcaklığını düşürmeden kullanılabilir. Bebek tulum seti 3 parçadan oluşmaktadır. Bunlar tulum, bere ve eldivendir.

Tüm bu parçaların rengi ve nakış ipliklerinin rengi sipariş esnasında değiştirilebilmektedir. Aynı zamanda tulum bedenini de seçerek bebeğinize uygun bedeni seçebilirsiniz. Tulumun arkasında melek kanadı aplikesi ve isim işlemesi bulunur. Berede de yine aynı şekilde melek kanadı ve isim işlemesi bulunur. Eldivenlerde ise sadece melek kanadı bulunmaktadır.

NadirHediye ile en güzel hediyeleri en hızlı şekilde sipariş edebilir ve hızlı kargodan faydalanabilirsiniz.

Melek Aplikeli İsimli Bebek Tulumu Hakkında Bilgi


  • Ürün 3 parçadan oluşur (tulum, bere ve eldiven).
  • %100 pamuklu penye kumaştan Türkiye’de üretilmiştir ve hiçbir kanserojen madde içermez.
  • Ürünün çıtçıtları antialerjiktir.
  • Nakış için kullanılan iplikler yüksek kaliteli ithal ipliklerdir.
  • Tulum, bere ve eldiven süslemesinde kullanılan kanat aplikedir ve cırtcırtlıdır. Lütfen yıkama esnasında zarar görmemeleri için kanat aplikelerini tulum, bere ve eldivenden ayrı bir şekilde ve elde yıkayın.
  • Ürün elde ya da makinede yıkamaya uygundur. Lütfen maksimum 30°C’de ve benzer renklerle birlikte yıkayın, ağartıcı kullanmayın ve nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden ütüleyin.
  • Ürün talepleriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlandığı için NadirHediye kaynaklı üretim hataları hariç olmak üzere iadesi mümkün değildir. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.