x

Kız Bebek Takı Yastığı - Pembe

285,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Yeni doğan bebeklerin odalarının en özel parçalarından biri takı yastıklarıdır. Takı yastıkları bebek odalarını süslerken aynı zamanda da bebeklere hediye edilen takıları sergilemek için kullanılacaktır. Hazırlamış olduğumuz takı yastığı modelimizi zarif ve naif bir görünümde tasarladık. Kız bebeklere özel olan yastık, pembenin en özel tonuna sahiptir. Saten oluşu ürüne ışıltı katmış, yumuşacık olan yastık tarz bir görünüm oluşturmuştur. İç kısmı elyaf dolgulu olan takı yastığı, 35×35cm ebatlarında hazırlanmış ve özel bir tasarımla süslenmiştir.

Özel Fiyonklu Kız Bebek Takı Yastığı


Yeni doğan kız bebeklerinizin odalarında sergileyeceğiniz takı yastığı, gösterişli bir fiyonkla, fiyonkun iç kısmı taşlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeklerinize hediye edilen takıları yastık üzerinde rahatlıkla sergileyebilir, bebeğinizin narin tenini takı skalasından bu sayede koruyabilirsiniz. Hoş ve tarz bir model olan pembe takı yastığı ile bebek odalarınıza zarafet katabilir, gösterişli hale getirebilirsiniz.

Etrafı Boncuk İşlemeli Kız Bebek Takı Yastığı


Bebek doğumlarının ne denli özel olduğunu hissettiren ürünün etrafı boncuklarla işlenmiş, bu işleme yastığın zarifliğine zariflik katmıştır. Boncuk işlemelerindeki özen ve tasarım takı yastığına daha naif bir görsellik sağlarken aynı zamanda da son derece albenili bir görünüm oluşturmuştur. Takı yastığının üzerine dikili olan fiyonk ve fiyonkun etrafındaki kurdeleler, modelin farkını, özelliğini ve detaylardaki kaliteyi ortaya çıkarmıştır.

İsme Özel Kız Bebek Takı Yastığı


Bir bebeğin doğuşu, anne babalar için en anlamlı günlerin başında gelir. Bu anlamlı gün için kalıcı bir hatıra oluşturmak isteyen anne babalar, bu özel tasarımlı takı yastığını edinebiliyor. Bebeğinizin ismini işletebileceğiniz bu özel ürün tarz bir görsellik sağlarken, büyüdüğünde bebeğinize gösterebileceğiniz hoş bir hatırayı da sizlere sunuyor.

Kız Bebek Takı Yastığı Hakkında Bilgi


  • 30 x 30 cm ölçülerindedir.
  • Saten kumaştan üretilmiştir.
  • Saten kurdele ile süslenmiştir.
  • İçi boncuk elyafla doldurulmuştur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.