x

İsimli Unicorn Takı Yastığı

300,00 TL
Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Unicorn figürünün, unicorn takı yastığı üzerinde olması muhteşem bir detay olacak. Takı yastığı, bebeğinizin dünyaya merhaba demesi ile onu görmeye gelen sevdiklerinizin takılarını takmasına yarıyor. Bebeğinizin hassas cildine gelmesi muhtemel iğneleri önlemek ve onun isminin olduğu bir yastığa takılarının takılması daha estetik bir görünüm sunuyor.

İsimli Unicorn Takı Yastığı Özellikleri


Unicorn karakterinin çocuklar tarafından beğenilmesi tesadüf değil. Şans getiren bir karakterin renkli görünümü bebeğinize çok yakışacak. Üstelik istediğiniz renklerle işlediğimiz Unicorn figürü yanında bebeğinizin o güzel ismi de olacak. Bebeğinize bırakacağınız en değerli hediye olarak yıllarca kalacak.

Özellikleri;

 • Unicorn yastık kenarları nakış işlemesi
 • Unicorn figürü nakış işlemesi
 • Unicorn isim nakış işlemesi
 • Nakış iplik renk seçimi
 • 35x35 Unicorn yastık boyutu

Bebeğiniz için oldukça özel olan bu yastık kaliteli kumaştan üretilmiştir. Nakış iplikleri ise yıkamaya dayanıklı, uzun yıllar nakışı muhafaza edecek kalitededir.

Hediyelik İsimli Unicorn Takı Yastığı


Bebeğiniz dışında sevdiklerinizin bebeğinin dünyaya gelişini unicorn takı yastığı ile taçlandırabilirsiniz. Hamilelik süreci, doğum stresi derken bazı önemli detaylar unutulabiliyor. Siz de ilk takınızı hediye edeceğiniz unicorn takı yastığına takarak bebeğe ilk hediyenizi takdim edebilirsiniz. Unutmayın ilkler her zaman önemlidir ve bu jesti sevdikleriniz asla unutmayacak.

İsimli Unicorn Takı Yastığı Sipariş


İsimli unicorn takı yastığını nereden sipariş edeceğinizi bilmiyorsanız, birbirinden farklı seçeneklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Unicorn figürü yastıklarından en önemli farklı özel isim ile işlenen nakış sanatıdır. Nakış özlemle ve sevgiyle işlenir. Biz, sizin kadar olmasa da aynı heyecanla ve sevgiyle ürünümüzü işliyoruz.

İsimli Unicorn Takı Yastığı Fiyatları


Bebeğiniz için alacağınız her ürün elbette ona değer. Aldığınız ürünlerin fiyatları ilk zamanlar umurunuzda olmasa da her harcadığınız bütçe bebeğinizin geleceğidir. Bu nedenle bebek ürünlerinin kaliteli ve pahalı olması konusundaki bakış açısını ortadan kaldırıyoruz. Kaliteli ürünlerimize fiyat belirlerken, bebeğinizin geleceğinden çalmıyoruz. Bu nedenle en uygun fiyatları belirliyor, fiyat politikamıza memnuniyetinizi ekliyoruz. Takı yastığı üzerine takılacak ilk hediyeyi, iyi günlerde kullansın diye sizlere uygun fiyat sunarak biz veriyoruz.

İsimli Unicorn Takı Yastığı Hakkında Bilgi


 • Ürün 35 x 35 cm boyutlarındadır.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı ve içi elyafla doldurulmuş yastık olmak üzere 2 parçadan oluşur. Üzerine nakış işlenen yastık kılıfı %100 pamuktur ve poplin kumaştan üretilmiştir.
 • Üzerine nakışı işlenmiş, içi boncuk elyafla doldurulmuş ve süslenmiş şekilde kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.
 • Yastığın etrafı, nakış ipliğinin rengiyle uyumlu şerit kordonla çevrelenmiştir.
 • Kullanılan nakış iplikleri üstün kaliteli ithal ipliklerdir ve hiçbir zararlı madde içermez.
 • Üzerine nakış işlenen yastık kılıfını çıkararak makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Benzer renklerle birlikte, maksimum 30°C su sıcaklığı ile yıkamanız tavsiye edilir. Lütfen ağartıcı kullanmayın. Ütüleme işlemini nakışlı yüzeyin tersinden ya da ince bir bez üzerinden yapmanız önerilir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.