x

Hasır Bebek Odası ve Dış Kapı Süsü

265,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Günümüzde pek çok dekoratif öğe yaşam ve çalışma alanlarını en iyi hale getirme üzerine kurulu. Bu öğelerin amaçlarından biri işlevsellik olurken, görüntü anlamında insanın içini ferahlatan çözümler de üretilmeye başlandı. Zevklerin tamamen değişmeye başlaması ve bunun bir sonucu olarak dekorasyon tarzlarının farklılaşması ile insanlar da uygun çözümler aramaya başladı. Özellikle dekorasyon öğelerinde çok sık görülen bu zevk değişimi, artık evlerde ve diğer yaşam alanlarında etkisini gösteriyor. Dekoratif öğelerde tarz ve şıklığı bir arada barındıran detay ürünler de dikkat çekiyor. Bunlardan birisi olan kapı süsü özellikle her ev için güzel bir görüntü oluşturmaya aday. İster evin dış kapısında ister evin herhangi bir odasında kullanılabilen bu kapı süsleri, güzel bir görüntünün yanında evin dekorasyonuna uygun çözümler de sunuyor.

Kapı süsü modeli bir evin dışarıdan nasıl gözüktüğüne direkt etki eder. Evin içinde yaratılan tarzı ve yakalanan şıklığı yansıtma konusunda kapı süsleri ideal ürünlerdir. Doğal ancak zarif gözüken kapı süsleri özellikle çiçek ve hasır gibi unsurları barındırır. Çiçekler harika bir görüntü sunarken, hasır da doğal bir efekt katar. Dış kapı süsü olarak düşünüldüğünde, gelen misafirleriniz için kapı süsleri hoş bir intiba bırakır.

NadirHediye üzerinden sipariş edeceğiniz hasır kapı süsü hızlı bir şekilde kargoya teslim edilerek size ulaştırılır. Kapı süsü fiyatı olarak en iyi çözümler NadirHediye.com’da! Uygun fiyatlı ve güvenli alışveriş için hemen sipariş verin.

Hasır Bebek Odası ve Dış Kapı Süsü Hakkında Bilgi


  • Üründe natürel ağaç çelenk, kumaş ortanca çiçekleri ve yapraklar ve dantel kurdele kullanılmıştır.
  • Yaklaşık olarak 26 cm dış çapa sahiptir.
Birlikte Satın Alabilecekleriniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.