Geleneksel Hediye Mi? Yoksa Modern Hediye mi?

05 Temmuz 2020

Geleneksel hediye mi? Yoksa Modern hediye mi? sorusuna cevap bulmak için ilişkileri ve kişilerin hediyelişme sebeplerini incelememiz gerekir. Bir hediyenin barındırdığı özellikler hediye vermek istediğiniz tüm kişiler için uygun olmayabilir. Bu noktada hediye verilecek kişinin iyi tanınması ya da hediyenin amacının sorgulanması bize yardımcı olabilir. İnsanlar birbirleriyle kurduğu sıcak ilişkiler sonucunda bu sıcak ilişkileri pekiştirmek, birbirlerini mutlu etmek ve karşılıklı olarak verilen değeri göstermek için hediyeleşirler.

Yeni Evlenen Arkadaşa Hediye Fikirleri

03 Temmuz 2020

“Yeni evlenen arkadaşa ne hediye alınır?” diye sorulduğunda, çoğumuzun aklına dekoratif hediyeler, mutfak hediyeleri, mutfak aletleri, altın gibi klasik alternatifler gelmektedir. Her ne kadar yeri geldiğinde bu alternatifler mantıklı olsa bile, bazılarımız klasik hediyeler yerine orijinal fikirler arayışındadır.

1 Yaş Doğum Günü Hediyeleri İçin Harika Fikirler

02 Temmuz 2020

1 yaşına giren ister sizin bebeğiniz ister bir sevdiğinizin bebeği olsun, “1 yaş doğum günü hediyesi ne alabilirim?” sorusu mutlaka karşınıza çıkan ve bazen cevaplamakta zorlandığınız bir sorudur. Bir insanın hayatındaki belki de en önemli doğum günü, 1. yaş doğum günüdür. Dünyaya gelişinin üzerinden tamı tamına bir koca sene geçmiştir ve hayatının ilk doğum günüdür.

Yeni Doğan Bebek İçin Koyulacak İsmin Önemi

01 Temmuz 2020

Yeni bir bebeğin dünyaya geleceğinin haberi alındıktan sonra tabii ki tatlı bir telaş da beraberinde gelir. Bebeğin doğumuna kadar geçen süre içinde bebek için yapılan hazırlıklar titizlikle ve özenerek yapılır. Bebeğin odasından kıyafetlerine, emziğinden bezlerine kadar tüm ihtiyaçlar listeler halinde hazırlanır ve zaman içerisinde temin edilir. İsme özel olarak hazırlanan ürünlerin popülerliğinin arttığı son dönemlerde özellikle anneler bebek eşyalarını kişiye özel olarak hazırlatmaktadır.

Nişan ve Düğünde Misafir Hediyeliği Önerileri

15 Mart 2020

Düğün yapacak olan çoğu kesim, Türk geleneklerine bağlı olarak çeşitli hediyeler dağıtmaktadır. Evlilik arifesinde olan çoğu çift, misafirlerine nasıl hediye dağıtacaklarını düşünmektedir. Verilecek olan hediyelikler, misafirler tarafından uzun bir süre saklanacağı için çok önemlidir. Her yıl, bu hediyeler farklı modellerle ve çeşitlerle karşımıza çıkmaktadır.

Yeni Doğum Yapan Annelere En İyi Hediyeler

15 Mart 2020

Annelerin belki de en heyecanlı günleri bebeklerinin dünyaya geldiği gün olmaktadır. Bu güzel gün, her ne kadar acılı ve sancılı da olsa harika bir gündür. Anne olmak kelimelere sığmayacak kadar değerli ve hissiyatı en yoğun duygulardan birisidir. Bir annenin evladına duyduğu sevgi, belki de dünya üzerindeki en asil sevgidir. Özellikle annelerin bu konudaki hassasiyetleri, doğumdan sonra oluşan lohusa döneminde de kendisini belli eder.

Yaratıcı Bebek Doğum Günü Hediyeleri

15 Mart 2020

Bebekler hayata gözlerini açtıklarında, akrabalar ve çevredeki kişiler hemen ziyaretlere başlar. Geleneklerimize ve göreneklerimize göre bu ziyaretler kesinlikle hediyesiz olmaz. Bu dönemde bebeklere genellikle maşallah, nazarlık, kapı süsü ve ikramlık gibi pek çok hediye sunulabilmektedir.

Hediye Seçiminde Gösteriş mi Sadelik mi Önemlidir?

15 Mart 2020

Türk milleti olarak hediye seçimine çok önem veririz. Hediye almayı sevdiğimiz gibi hediye vermeyi de çok severiz. Bu noktada alınan hediyeler için “Gösterişlilik” ve “Sadelik” kavramı ortaya çıkmaktadır. Peki, bir hediye alırken, hediyenin gösterişli mi olması gerekiyor, yoksa sade mi?

Hediye Seçiminde Püf Noktalar

14 Mart 2020

Hediyeler bir kişiyi memnun etmenin ve ona olan değerinizi göstermenin en iyi yollarından birisi. Bu memnuniyet duygusu hem hediye veren için hem de hediye alan için geçerli. Bir hediyenin amacı da en basit haliyle budur zaten. Özel etkinliklerde, doğum günlerinde, söz, nişan ve düğün gibi aktivitelerde hediyeleşmek neredeyse bir gelenek halini aldı.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.