Bebek İçin Nakışlı Ürünler Satışta!
01.01.2020
Günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş olan hediyeleşme, kültürümüzde de önemli bir yere sahiptir. Bu ihtiyaç sevdiklerimiz evlendiğinde, yeni bir ev sahibi olduğunda ya da anne-baba olduğunda kendini daha da çok belli eder. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak her türlü hediye ihtiyacınızda yanınızda olmayı hedefleyen NadirHediye, şimdi de bebeğe hediye seçenekleriyle sizlerle!

İsimli Bebek Ürünleri


Bir sevdiğiniz yeni doğum yaptıysa ve siz de milli bebek hediyemiz olan çeyrek altın yerine daha farklı bir şey arıyor ve “Yeni doğmuş bebeğe ne hediye alınır?” diye kara kara düşünüyorsanız, Bebek İçin Nakışlı Ürünler kategorimizi inceleyebilirsiniz. Nakış yöntemiyle isme özel hale getirilen bu yeni doğan bebek hediyeleri, şirin ancak şık tasarımlarıyla da uzun yıllar boyunca akılda kalacak ve anne-babalar tarafından bir anı olarak saklanacak.

Eğer siz de yeni doğmuş bir bebeğin bol bol kıyafete ihtiyacı olacağını düşünüyorsanız, İsme Özel Tulum Seti veya İsme Özel Bebek Battaniyesi alt kategorilerimize göz atabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonuna yönelik bir hediye arayışındaysanız da İsme Özel Takı Yastığı, İsme Özel Bebek Kapı Süsü veya İsme Özel Bebek Doğum Panosu alternatiflerine yönelebilirsiniz. Bu üç alt kategoride yer alan ürünler genellikle anne-baba adaylarının daha bebekleri doğmadan satın aldıkları ürünlerdir. Dolayısıyla, tercihinizi bu ürünlerden yana kullanmanız halinde, anne-baba adaylarının bir ihtiyacını karşılamış olursunuz. Bu doğrultuda göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer ürün grubu da İsme Özel Lavanta Kesesi alt kategorisine aittir. Cıvıl cıvıl renklere ve birbirinden sevimli figürlere sahip olan bu mis kokulu lavanta keselerini doğumdan önce satın alarak, yeni anne ve baba olan sevdiklerinizi misafirlere dağıtılacak bebek hediyeliği arama zahmetinden kurtarabilirsiniz. Son olarak, bebeğin yanı sıra güzel annesini de mutlu etmek istiyorsanız, İsme Özel Lohusa Sabahlığı ve Lohusa Terlik & Taç Seti ürünlerimizi tercih ederek lohusa dönemi gibi zor bir dönemde ona değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz.

Kişiye özel hediye konusunda 2013’ten bu yana deneyim kazanmış olan ve üretimden paketlemeye kadar en az sizin kadar özen gösteren NadirHediye ile sevdiklerinizi mutlu etmek bir tık uzağınızda!
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.